خالکوبی شما به دیگران چه میگوید

خالکوبی شما به دیگران چه میگوید

خالکوبی شما به دیگران چه میگوید

خالکوبی شما به دیگران چه میگوید

هیچ انکار نمی کند که خال کوبی ها در جامعه غربی شایع تر می شوند. بر اساس نظرسنجی هریس ۲۰۱۵، ۱ در ۳ آمریکایی (۲۹٪) یک خال کوبی دارند – و اکثر افرادی که یک خال کوبی دارند، بیش از یک نفر دارند. تاتو در سال ۱۷۶۹ از کاپیتان کوک به غربی ها معرفی شد. برخی از ملوانانی که او را در این سفر همراهی کردند، توسط خالکوبی هایی که توسط زنان پولینزی آنها روبرو شده بودند، از آنها خواسته بودند خودشان را بگیرند. بعد از اینکه کوک و همتایانش به عقب برگشتند، خالکوبی ها به نوعی نشانه ای از میان دریانوردان بی تجربه تبدیل شدند. درخواست تجدید نظر خود را پس از آن گسترش داد. مردم از تمام راهها، از جنایتکاران به نجیب اروپایی، شروع به تعامل با این شکل از تزئینات بدن کردند. در این نقطه، به نظر می رسد تنها یک ماده از زمان قبل از تاتو تبدیل شدن به طور کلی جریان اصلی است.
با توجه به محبوبیت خود را افزایش می دهند، خالکوبی توجه بیشتری را از سوی دانشمندان علوم اجتماعی دریافت می کند. بعضی از تلاش های پژوهشی بر انگیزه هایی که مردم از آنها می گیرند متمرکز شده اند، در حالی که دیگران به دنبال آن هستند که دیگران آن را درک کنند. یک منطقه رو به رشد تحقیق این است که آیا افرادی که تصمیم به ورزش یک یا چند خالکوبی را نشان می دهند، عوامل شخصیتی متفاوت را نسبت به همتایان خالکوبی خود نشان می دهند. یک مطالعه به رهبری Viren Swami از دانشگاه Anglia Ruskin انجام دهید. او و تیم تحقیقاتی او، افراد خالکوبی و خالکوبی را برای شرکت در یک مطالعه، که در آنها تکالیف مختلف شخصیتی را تکمیل کردند، استخدام کردند. آنها دریافتند که از تعداد زیادی از عوامل شخصیت تحت بررسی، افراد خال خال شده به طور قابل توجهی در سه ویژگی جذاب متفاوت است. با توجه به نتایج آنها، در اینجا چیزی است که خالکوبی شما در مورد شما می گوید:
من عصبانی هستم افراد عجول و غریب توسط فعالیت های اجتماعی انرژی می گیرند. بر پایه اقدامات شخصیتی، اکثریت گرا بیشتر به مواردی نظیر «من کسی است که سخاوتمندانه است» را تایید می کنم و «من کسی هستم که پر از انرژی است». آنها تمایل بیشتری نسبت به زندگی اجتماعی، سرگرم کننده، مهربان، دوستانه و سخاوتمندانه دارند. بازیگر Jamie Campbell Bower از حماسه گرگ و میش، که خالکوبی او شامل گل رز، جمجمه و پرنده است، را در نظر بگیرید. او یک بار گفت: “من عصبی هستم، دوست دارم با صدای بلند و صدای بلند صحبت کنم، و تئاتر برای من آسان است.”

من به دنبال تجربیات هستم. افرادی که از لحاظ فنی، Experience Seeking هستند، تجربیات را از طریق ذهن و حواس، شیوه زندگی نامناسب و تجارب جدید رنج می برند. این در مقایسه با ابعاد دیگری از Sensation Seeking است که شامل هیجان و Adventure Seeking، Disinunciation و حساسیت خستگی است. الیزابت گیلبرت، نویسنده ای که در کتابش “سحر و جادو بزرگ” در یک دوست دوست داشتنی که دارای خال کوبی است و به شدت آزاد است، صحبت می کند. گیلبرت نوشت: “من خودم با تاتو پوشیده نیستم. (هرچند من دو تا از آنها دارم. قبل از اینکه برای خوردن، دعا، عشق به مسافرت رفتم، دو کلمه به قهوه ای در جوهر سفید نوشته شده بود: COURAGE و COMPASSION.). اما من می خواهم زندگی می کنم که زندگی منحصر به فردی که منحصرا تزئین شده است می تواند زندگی کند. من فقط به معنای فیزیکی نیستم منظورم عاطفی، معنوی و فکری است. من نمی خواهم از رنگ های روشن، یا عشق بزرگ، یا تصمیمات مهم، یا تجربیات جدید، و یا تلاش های خلاقانه خطرناک، یا تغییرات ناگهانی، و یا حتی شکست بزرگ، ترسم باشم. ”
من منحصر به فرد هستم هرچه نیاز فرد به انحصار بیشتر باشد، بیشتر از دیگران آنها را از دیگران می خواهند. نویسندگان این مطالعه اشاره می کنند که این یافته (یعنی افرادی که خالکوبی شده اند نیاز قوی تر به منحصر به فرد دارند)، که مطابق با تحقیقات قبلی است، نشان می دهد که خالکوبی نوعی بیان خود یا ساخت هویت است. این ممکن است به ویژه در جوامعی که بدن “کالبد” باشد، درست باشد و بنابراین یک خال کوبی ممکن است راهی برای ارائه تفاوت های فردی و / یا منحصر به فرد باشد. کالین کاپرنیک، که خالکوبی از نمادهای قبیله ای پولینزی (و غیره) است، هنگامی که در مصاحبه با Sport Illustrated از هنر عجیب و غریب اش گفت: “برای من، این فقط راه دیگری برای متفاوت است و سعی می کنم خودم را به عنوان مرد خودم جدا کنم. اگر برای چیزی که مانند خالکوبی من قضاوت می شود قضاوت می شود، پس بگذارید. “