خوراکی های خطرناک برای سلامتی

خوراکی های خطرناک برای سلامتی

خوراکی های خطرناک برای سلامتی

خوراکی های خطرناک برای سلامتی

برخی از مواد غذایی مضر می تواند برای سلامتی شما مضر باشد. سعی کنید مراقب سلامت بیشتری باشید و از استفاده از آنها اجتناب کنید. برگ رباب، بادام هندی، عسل، سیب زمینی، لوبیای قرمز، ماهی و برخی از انواع توت ها می توانند برای سلامتی شما تهدید کنند.
۹  غذای خطرناک را شناسایی کنید که حتی فکر نکنید خطرناک باشد.
میوه ها، سبزیجات و آجیل، غذاهای سالم هستند که به سختی می توانند از بین بروند، زیرا آنها بر سلامت بدن تاثیر می گذارند، اما این ۹ غذا که فکر نمی کنید خیلی مرگبار و خطرناک هستند، بنابراین بهترین انتخاب است غذاهایی که آنها را می خورید. توجه کن

خوراکی های خطرناک برای سلامتی
عسل:
ممکن است بسیار عجیب به نظر برسد، اما عسل می تواند ماده خوراکی بسیار سمی به شمار آید. زمانی که عسل مراحل پاستوریزه شدن خود را طی می کند، مواد سمی ذکر شده را از دست می دهد.
مصرف حتی یک قاشق از عسلی که هنوز پاستوریزه نشده می تواند، باعث سردرد، احساس گیجی، ضعف و تهوع شود و این روند می تواند تا ۲۴ ساعت ادامه پیدا کند. در برخی موارد مصرف بیش از یک قاشق آن می تواند سبب مرگ نیز بشود..
بادام هندی:
زمانی که در مغازه ای وارد می شوید که بادام هندی خام را می فروشند، بدانید که فروشنده در مورد خام بودن آن به شما دروغ می گوید. آن بادام هندی ها، در واقع برای از بین بردن نوعی ماده شیمیایی به نام «اوروشیول» بخار داده شده اند.
این سم همان نمونه ای است که در پیچک سمی آمریکایی نیز یافت می شود و گفتنی است در میان افرادی که سابقه آلرژی به چنین پیچک هایی را دارند می تواند کشنده باشد. بنابراین، زمانی که بادام زمینی خام را ملاحظه کردید آن را میل نکنید. بسته به میزان آلرژی و عکس العمل بدن مصرف مقداری از بادام زمینی خام می تواند بسیار خطرناک باشد
برگ های ریواس:
برگ های ریواس که قرار هم نیست پخته یا سرخ شوند، دارای «اسید اگزالیک» هستند که سبب ایجاد سنگ کلیه می شود. حدود ۵ هزار گرم از آن می تواند باعث مرگ شود و مصرف کمتر از این میزان هم می تواند سبب بیماری شدید گردد.