درمان تیرگی دور چشم با این روشها

درمان تیرگی دور چشم با این روشها

درمان تیرگی دور چشم با این روشها

درمان تیرگی دور چشم با این روشها

تیرگی در اطراف چشم، زیبایی را کاهش می دهد و دلایل بسیاری برای آن ایجاد می کند. در این مقاله یک درمان موثر برای درمان التهاب چشم را تهیه کرده است که به راحتی می توانید از تاریکی اطراف چشم با استفاده از این روش خلاص شوید. پیشنهاد ما این است که این مقاله را از دست ندهید و مطمئن شوید که بخوانید. همراه با ما بیا
اثر سرکه سیب بر انواع مشکلات پوستی باور نکردنی است و شامل کاهش رنگدانه در زیر چشمها می شود. سرکه شراب سیب سرکه حاوی مواد معدنی، ویتامین ها و آنزیم هایی است که زمینه های زیر چشم را تازه و طراوت می بینند.
سلامت ممکن است یک معجزه باشد که از تاریکی اطراف چشم فقط در ۲ روز خلاص شود! با وجود این محافل سیاه در اطراف چشم، شما خسته، خسته، و خسته کننده هستید، و شما ممکن است با خودتان فکر کنید که چگونه این وقفه های مخرب را نجات دهید؟ شما می توانید به سالن زیبایی یا سالن زیبایی بروید یا آرایش دائمی داشته باشید. با این حال، این ها نمی توانند انتخاب های دائمی شما باشند. نگران نباشید، خبر خوب این است که راه حل های ساده و آسان برای حل این مشکل وجود دارد و مطمئن شوید که با آنها نا امید نخواهید شد. اغلب علت این خطرات یک بار زیاد، اختلال خواب شبانه یا مشکلات بهداشتی است. در زیر، برخی از موارد زیر را می آموزیم:
چای سبز کیسه‌ای
برای خانم‌‌های شاغل که ساعت کاری زیادی دارند و زمان زیادی را صرف نگاه کردن به لپ‌تاپ می‌کنند، امکان رو به رو شدن با تیرگی دور چشم بیشتر است. شما می‌توانید با استفاده از چای سبز اثربخش‌ترین روش درمان را تجربه کنید. کافیست، کیسه چای سبز خنک شده را زیر چشم‌های خود به مدت ۲۰ دقیقه قرار دهید و بعد با آب سرد بشویید. سعی کنید این کار را هر روز عصر، بعد از اتمام کار انجام دهید. این روش باعث تسکین چشم‌ها هم می‌شود.
سرکه سیب
تاثیر سرکه سیب بر روی انواع مشکلات پوستی شگفت‌انگیز است و این امر شامل کاهش رنگ‌دانه‌های زیر چشم هم می‌شود. سرکه سیب حاوی مواد معدنی، ویتامین‌ها و آنزیم‌هایی است که باعث شادابی و طراوت نواحی زیر چشم می‌شود و تسکین دهنده چشم‌ها هم هست. تنها طی چند روز سرکه سیب، تیرگی زیر چشم‌هایتان را محو خواهد کرد.
روغن کرچک
استفاده از روغن کرچک، یک روش ساده خانگی برای از بین بردن تیرگی زیر چشم است. این روغن باعث شادابی و جوانی  پوست و همینطور تسکین درد در چشم‌‌ها می‌شود. یک گوش پاک‌کن را در مقدار کمی از روغن کرچک فرو کنید و زیر چشمان خود بمالید و بعد از ۱۰ دقیقه با آب سرد بشویید.
روغن هسته انگور
مقدار کمی از روغن هسته انگور را به آرامی روی نواحی تیره زیر چشم بمالید. هسته انگور حاوی فلاونوئیدهای زیادی است که برای خواص ضدالتهابی و آنتی‌اکسیدانی‌شان شناخته شده هستند. بنابراین هر شب قبل از خواب کمی از روغن را زیر چشم خود بمالید از شر این تیره‌گی‌ها خلاص شوید.
گلاب
استفاده از گلاب یکی از مهم‌ترین روش‌های درمان تیرگی زیر چشم است. چند گلوله پنبه‌ای را در این معجون بهشتی فرو کنید و به آرامی زیر چشم خود و بر روی نواحی تیره بمالید و اجازه دهید مدتی روی پوستتان باقی بماند. بعد از ۱۵ دقیقه با آب سرد بشویید. استفاده از گلاب هم زمان باعث آرامش و تسکین چشم‌ها هم می‌شود. خوب است بدانید گلاب، میزان خیلی زیادی خاصیت آنتی اکسیدانی هم دارد.
فواید آب لیمو در رفع تیرگی دور چشم رفع تیرگی دور چشم با چای سبز درمان تیرگی دور چشم با خیار تاثیر گوجه فرنگی در رفع تیرگی دور چشم تاثیر گلاب در درمان تیرگی دور چشم
گوجه فرنگی
گوجه فرنگی خاصیت سفیدکننده دارد که باعث روشن شدن مطلوب پوست می‌شود. شما می‌توانید گوجه فرنگی را با آب‌لیمو مخلوط کنید و از خواص هر دو هم زمان بهره‌مند شوید. مخلوط را زیر چشمتان بمالید و بعد از ۱۰ دقیقه بشویید. این درمان را دو روز و هر روز ۲ مرتبه تکرار کنید.
آب لیمو
لیمو حاوی ویتامین C است و این ویتامین به طور خاص به برطرف کننده تیرگی زیر چشم معروف است. ویتامین C همانند یک روشن کننده طبیعی و تقویت کننده پوست عمل می‌کند. چند گلوله پنبه‌ای را به مقدار کافی آب‌لیمو تازه آغشته کنید. به نواحی تیره بمالید و بعد از ۱۰ دقیقه بشویید. مراقب باشید به چشمانتان نزنید آب‌لیمو باعث سوزش چشم خواهد شد.
خیار
خیار باعث روشن شدن و تسکین پوست می‌شود. خواص طبیعی خیار باعث تازگی و طراوت پوست می‌شود و مطمئنا احساس بهتری در شما ایجاد می‌کند. یک خیار تازه را حلقه حلقه کنید و درون یخچال بگذارید. بعد از یک ساعت خیارهای خنک شده را بر روی چشمانتان بگذارید.