بزرگترین باغ گل جهان

بزرگترین باغ گل جهان

بزرگترین باغ گل جهان

بزرگترین باغ گل جهان بزرگترین باغ گل جهان بزرگترین باغ گل جهان

گردشگری هلندگل های لاله هلندگردشگری دنیا– باغ کوکنهوف، همچنین به عنوان باغ اروپا شناخته می شود، بزرگترین باغ گل جهان است. اوکیناووان، که در واقع یکی از جاذبه های اصلی سفر به هلند است، در شهر لیسه قرار دارد. این نمایش در سال ۱۹۴۹ توسط شهردار شهر افتتاح شد و هدف آن ایجاد یک نمایشگاه برای نمایش انواع مختلفی از لاله های موجود در سراسر اروپا بود. با توجه به باغ رسمی باغ، بیش از ۷ میلیون لاله در هر سال در این باغ کاشته می شود. این باغ در ابتدا برای جمع آوری داروهای گیاهی برای آشپزخانه کاخ کپنهاو مورد استفاده قرار گرفت. از این رو نام آن ساکت است. بعدا در سال ۱۸۵۷، آن را دوباره بر اساس آنچه که امروز شاهد آن هستیم، طراحی کرده ایم. باغ گیاهان باغ بهار باغ کیناوف برای اولین بار در سال ۱۹۵۰ به عموم بازمی گردد و در حال حاضر میزبان گردشگران از بیش از ۱۰۰ کشور مختلف است.
بهار را به فصل تولد دوباره ی طبیعت می شناسیم. بعد سرمای زمستان، گیاهان دوباره از خواب بیدار می شوند و در بهار جانی دوباره می گیرند. طبیعت بهار سرسبز و هوا مطبوع است. در هلند بهار را از اواسط مارس تا اواسط ماه می جشن می‌گیرند. در همین هنگام هست که باغ کوکنهوف در هلند غرق گل‌هایی با رنگ های زیباست. رنگ هایی که هرکی آن را زیبا می داند.
بهترین زمان بازدید از باغ کوکنهوف معمولاً‌ اواسط آپریل است. ولی این زمان بستگی زیادی به شرایط آب و هوایی دارد. اما معمولاً‌ اواخر مارس و اوایل آپریل زمان مناسبی برای بازدید از این باغ هستند.
بازدید از این باغ که بیش از ۳۲ هکتار مساحت دارد و میلیون ها شاخه گل در آن کاشته می شود، می تواند تمام انچه از تنوع رنگی و طبیعت نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد. هرسال این باغ طراحی جدیدی دارد. برای مثال، در سال ۲۰۱۷ تم طراحی این باغ «طراحی هلندی» بود.
بازدید از باغ کوکنهوف:
کوکنهوف معمولاً از ساعت ۸ صبح الی ۷:۳۰ بعد از ظهر پذیرا بازدیدکنندگان است. هزینه ورودی ۱۳.۵ یورو برای هر فرد بالغ است. این رقم برای افراد مسن بالای ۶۵ سال برابر با ۱۲ یورو و برای کودکان ۴ الی ۱۱ ساله ۶ یورو است. کودکان زیر ۴ سال هم هم می توانند به صورت رایگان از این باغ بازدید کنند.
نکات جانبی بازدید از کوکنهوف:
– کافه و رستوران های مختلفی در این باغ وجود دارند که در آن ها میتوانید استراحت کنید و یا چیزی بخورید.
– شما همچنین می توانید در تور قایق سواری این باغ شرکت کنید تا از گل های اطراف این باغ هم دیدن کنید.
– امکان اجازه ی دوچرخه در باغ وجود دارد.
– شما همچنین می توانید از قصر کوکنهوف دیدن کنید تا و چیزهایی را در مورد تاریخ و سبک زندگی مردم این کشور بیاموزید.
– بلیط خود را سعی کنید زودتر و به صورت آنلاین بخرید تا در صف های طولانی معطل نشوید.