پنجمین مدل بنتلی خودروی الکتریکی ورزشی خواهد بود

پنجمین مدل بنتلی خودروی الکتریکی ورزشی خواهد بود

پنجمین مدل بنتلی خودروی الکتریکی ورزشی خواهد بود

پنجمین مدل بنتلی خودروی الکتریکی ورزشی خواهد بود

اولین بنتلی تمام الکتریکی که می تواند در دو سال به تولید برسد، یک ماشین ورزشی متوسط است. این مدل پنجم در رده بندی برند خواهد بود.

رئیس بنتلی ولفگانگ دوریمیر قبلا به Autocar گفته است تصمیم برای مدل پنجم بین یک SUV است که در زیر بنیتاگا قرار دارد یا یک ماشین ورزشی دو نفره ای که بر اساس مفهوم EXP12 Speed 6e در ژنو این سال معرفی شده است.

Durheimer گفت که در موتور فرانکفورت نشان داده شده است که آیا تصمیم گرفته شده است، گفت: “آنچه من می توانم بگویم این است که یک SUV کوچک دیگر در طرح نیست. ما یک ماشین با نیروی برق کامل داریم. ”
با این حال، با توجه به این که مدل پلت فرم آن را با آینده و بزرگتر Porsche Mission E به اشتراک می گذارد، تصور می شود که ماشین ورزشی الکتریکی بزرگتر از مفهوم EXP12 Speed 6e خواهد بود.

Durheimer افزود: “ما قصد داریم که رهبر در برق در بخش لوکس باشد. ما می بینیم که آن را به طرح Bentley متصل می شود – گشتاور تورم کم با شتاب بدون درز. ”
شرکت Crewe در اوائل سال جاری در نمایشگاه موتور ژنو نشان داد که مرسدس بنز دو سواری دوچرخه سواری با نام Bentley EXP12 Speed 6e نشان داده شده است. در حالی که شرکت تصمیم گرفته است نسخه تولیدی این خودرو را رد کند، این اشاره به جهت یک خودروی ورزشی بنتلی را می تواند داشته باشد.

هنگامی که اولین نمایش مفهوم EXP12 را در ژنو نشان داد، بنتلی تصمیم گرفت تا نسبت به یک نیروی بالقوه بالقوه را دور بزند، اما پانل دستگاه، طیف وسیعی از ۳۰۰ مایل را همراه با نیروی چرخ دنده ای ارائه داد. این احتمالا شامل یک جفت موتور، یکی در جلوی ماشین و دیگری در عقب است.

این مفهوم کمی بزرگتر از استون مارتین V8 Vantage بود اما لمسی کوتاهتر از GT Continental بود. به نظر می رسد تولید Bentley EV به احتمال زیاد کمی طولانی تر از مفهوم است
در فرانکفورت، Dürheimer نیز تایید کرد که این شرکت سه پلاگین هیبریدی را ارائه می دهد – قبلا تایید شده Bentayga V6 پلاگین هیبریدی، که در ابتدا وارد، و همچنین Continental و Flying Spur.