بررسی مرسدس بنز S350d L AMG 2017

بررسی مرسدس بنز S350d L AMG 2017

بررسی مرسدس بنز S350d L AMG 2017

بررسی مرسدس بنز S350d L AMG 2017

بررسی مرسدس بنز S350d L AMG 2017 این نسخه ممتاز نسل ششم از کلاس مرسدس بنز S است که در اینجا برای اولین بار در انگلستان دیده می شود.

بیش از ۶۰۰۰ کامپوننت تغییر کرده اند تا S-Class را به آنچه که در اینجا مشاهده می کنید تغییر دهید.

مهمترین جایگزینی موتور بنزینی V8 در قدیمی S500 و دیزلی V6 در S350 با موتور جدید ۲٫۹ لیتری مستقیم شش است که ۲۸۲ اسب بخار در قالب سوخت دیزلی (۲۸ اسب بخار) و ۴۲۹ اسب بخار با بنزین در اتاق های احتراق (پایین ۲۰ اسب بخار).

خودرو بنزین در واقع همان آمار عملکرد خود را به عنوان سلف خود تولید می کند، اما مصرف سوخت را از ۳۱٫۷ تا ۴۰٫۹ مایل بر کیلوگرم بهبود می بخشد، با کاهش قابل توجه CO2 و به همین دلیل مالیات بر خودرو شرکت، بنابراین شما می توانید ببینید که چرا مرسدس آن را انجام داد.
دیزل تست شده در اینجا اولویت های خود را کمی متفاوت تر می کند، بهبود مصرف سوخت کمی از ۵۰٫۴ تا پوند ۵۲٫۳ مگا پوند، اما ۰٫۸ ثانیه از زمان صفر تا ۶۲ ثانیه به دست می آید، که در حال حاضر در ۶ ثانیه صاف است.

برای یک دیزل ۲٫۹ لیتری در یک لیتری دو تنی، این مسخره است، اگر چه به عنوان نسخه ی ۳۳۵ اسب بخاری که در تابستان آینده عرضه می شود، به همان اندازه مسخره نیست. این یکی، البته با کمک چهار چرخ، باعث می شود که به ۵٫۲ ثانیه برسد. وقتی که من در این کسب و کار شروع به کار کردم، تنها Ferrari در فروش که می تواند این رقم را ضربد نامید F40 بود.

یکی دیگر از پیشرفت های عمده، پذیرش نسل بعدی فناوری رانندگی مستقل است. با استفاده از این، S-Class خود را در تعداد زیادی از جاده ها بدون هیچ راننده وارد می کند، هر چند ثانیه چندین ثانیه از دست زدن به لمس روی فرمان را ذخیره می کند.
با هماهنگ سازی رادار خود با داده های ناوبری آن، ماشین اگر سرعت سرعت بیش از حد بالا باشد یا اگر یک ناحیه متصل است، یا می تواند برای متوقف کردن تلفات یا جابجایی توقف کند، می داند که برای گوشه ها سرعت کند. هنگامی که شما در یک فضای پارکینگ قرار می گیرید، شما می توانید در خارج از ماشین ایستاده و آن را با یک برنامه در تلفن خود پارک کنید.
در داخل، داشبورد کاملا جدیدی با صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچ با رزولوشن بالا TFT است که می تواند نمایش هایی را که بارها به نظر می رسد مانند مقدار بی حد و حصر اطلاعات باشد.

اگر نگاه ابزارهای خود را دوست ندارید، می توانید آنها را با تغییر کنترل کننده تغییر دهید. شما می توانید هر یک از ۶۴ رنگ که برای روشن شدن داخلی خود را انتخاب کنید، و اگر شما آماده پرداخت هزینه برای این گزینه هستید، می توانید از آنچه مرسدس بنز “Energizing Comfort Control” می دهد بهره مند شوید.

این یک سرویس است که کنترل آب و هوا، عطر رایحه، گرمایش صندلی، خنک کننده و ماساژ، گرمایش دیوار، موسیقی و چراغ های داخلی را هماهنگ می کند، به شما این امکان را می دهد که تنظیمات خاص خود را با توجه به خلق و خوی خود یا یکی از آنها که مایلید انتخاب کنید بودن. مرسدس بنز “Freshness”، “Warmth”، “Vitality”، “Comfort”، “شادی” و جاه طلبانه و “Training” ناممکن است. اگر تاریخ تاریخ این نوشته را چک کنید، خواهید دید که من شوخی نمی کنم.
چطوری؟
بدیهی است که این فرم بی بدیل ترانسفورماتور مبتنی بر محوطه سازی شخصی است که تا کنون طراحی شده است. موتور جدید هنگامی که شما مایل هستید و به عنوان یک دیزل مستقیم شش می توانید زمانی که تحت فشار قرار می گیرید، نزدیک به خاموش است.

سوار S-Class قبلی همیشه بهترین در کلاس بود و این یکی متفاوت نیست. سیستم های اطلاعاتی جدید و سرگرمی برخی از یادگیری ها را فرا می گیرند و نه فقط به این دلیل که برای یادگیری بسیار زیاد است، اما چون سوئیچ ها، دکمه ها، کنترل کننده ها و پد های کشویی شما باید کارشناسی ارشد، اما به زودی به طور گسترده – یا نه کاملا – بصری.

جای تعجب است که، در میان تمام لوکس عجیب و غریب، بدون درد و رنج و ریزه کاری و پاکسازی کوره آرام، مرسدس هنوز هم به نحوی به توافق رسیدن به S-Class مناسب برای رانندگی است. در واقع، محرک هایی که این هیولا ۵٫۲ متری به یک جاده مناسب و معقول حمله می کند، خوب، کاملا غیر قابل قبول است. شما حتی ممکن است آن را سرگرم کننده نامید.

آیا باید یکی را خریداری کنم؟
اگر شما به دنبال یک سالن لوکس هستید، این یک معضل سخت است که با آن مخالفت کنید، حتی اگر BMW بطور قابل توجهی بهترین سری ۷ را تا به امروز تولید کرده باشد. باید گفت که هیچ خودرویی کامل نیست و S-Class سهم خود را از ضعف های جزئی دارد، مانند تابلو و این واقعیت که آرامش کم سرعت شما می تواند توسط سوراخ دیگ عجیب و غریب مزاحم شود. اما، به طور کلی، دست یافتن به رهبری کلاس، به نظر می رسد همانند همیشه است.

بعد از آن سعی کنید تا S-Class را از جیب خود ببرید، آئودی A8 جدید است. و برای انجام این کار باید چیزی فوق العاده ای باشد.

مرسدس بنز S350d L AMG Line Premium Plus

دره Wye Valley؛ آماده برای فروش؛ قیمت ۷۵،۵۰۵ پوند؛ قیمت به عنوان ۸۲،۲۰۰ پوند تست شده؛ موتور ۶ سیلندر، ۲۹۲۵cc، دیزل توربو شارژ قدرت ۲۸۲ اسب بخار در سرعت ۳۴۰۰ دور در دقیقه؛ گشتاور ۴۴۲lb فوت در ۱۲۰۰rpm؛ گیربکس اتوماتیک ۹ اسب بخار؛ کیلوگرم کیلوگرم ۱۹۹۰ کیلوگرم؛ سرعت بالا ۱۵۵ مایل در ساعت؛ ۰-۶۲mph 6.0sec؛ مصرف سوخت ۵۲٫۳mpg؛ امتیاز CO2 / BIK 139g / km، ۲۹٪؛ رقیب BMW 730 Ld M Sport، Jaguar XJ 3.0 Diesel Portfolio LWB