Audi SQ8 سوپر هیبرید SUV با ۴۷۰ اسب بخار

Audi SQ8 سوپر هیبرید SUV با ۴۷۰ اسب بخار

Audi SQ8 سوپر هیبرید SUV با ۴۷۰ اسب بخار

Audi SQ8  سوپر هیبرید SUV با 470 اسب بخار

Audi SQ8 سوپر هیبرید SUV با ۴۷۰ اسب بخار آئودی یک سوپر هیبریدی SUV با یک موتور بنزینی با قدرت ۴۷۰ اسب بخار را آزمایش می کند.

مجموعه SQ8 نامیده می شود، آن را در بالای محدوده Q8 قرار می دهد، که در سال آینده باید به عنوان مدل جدید SUV پرچمدار عرضه شود.
مفهوم Q8 Sport از ابتدای امسال، بینش نسبت به آنچه که در زیر کلاهک مدل عملکرد تمام درایوها قرار دارد، بینشی دارد. از موتور ۳٫۰ لیتری TFSI V6 استفاده می کند که ۴۴۴ اسب بخار تولید می کند، با کمک الکترونیکی از یک موتور ۲۰ کیلووات ساعت، مجموع خروجی را به ۴۶۹ اسب بخار و ۵۱۶ پوند فوت افزایش می دهد.

این ادعا می شود که این مفهوم قادر به ضربه زدن ۶۲ مایل در ساعت در ۴٫۷ ثانیه و قدرت بالای سرعت ۱۷۱ مایل در ساعت است. این نشان می دهد که ماشین تولیدی در رقابت نزدیک با BMW X6 M قرار می گیرد، که باعث می شود از یک ترمینال سنتی توربوشارژ V8 استفاده شود.

همانطور که در سالهای اخیر نشان داده شده است یک خودروی پیشرفته، SQ8 موضع شکارچی را نسبت به برادران ناتوانی خود، که عمدتا به دلیل تنظیم تعلیق هوایی بسیار شدیدتر است، خواهد داشت.
این نیز با ضربه گیر های تهاجمی و طراحی چرخ خود می آید. احتمالا لیست تجهیزات استاندارد شامل دیسکهای ترمز کربن سرامیکی و تکنولوژی آکورد Virtual Cockpit است.

وقتی محدوده Q8 در سال آینده راه اندازی می شود، می تواند از حدود ۶۰،۰۰۰ پوند شروع کند و این رقابت طبیعی را به BMW X6 تبدیل می کند. بنابراین قیمت SQ8 احتمالا منعکس کننده X6 M است که از ۹۷۸۱۰ پوند شروع می شود.