برترین مکان های گردشگری آمریکا

برترین مکان های گردشگری آمریکا

برترین مکان های گردشگری آمریکا

برترین مکان های گردشگری آمریکا

برترین مکان های گردشگری آمریکا مکان های دیدنی آمریکا آمریکا یکی از کشورهای مورد علاقه اکثر گردشگران است. ایالت های مختلف این کور بزرگ دارای جاذبه های متنوعی هستند که هر طعم را پوشش می دهند. جذابیت این است که هر ایالت از وضعیت آب و هوای کشور متفاوت است و از شهر تا شهر، می توانید انواع مناظر و مناظر را مشاهده کنید که دهان شما را برای تعجب نگه دارند.
باتلاق و مرداب اوکه فنوکی (Okefenokee Swamp)
باتلاق اوکه فنوکی که در بین سرخ پوست های ساکن این منطقه به عنوان محل ارتعاش زمین شناخته می شود، یک منطقه باتلاقی در جنوب آمریکا است که مساحتی بالغ بر ۷۷۰ مایل مربع را پوشش می دهد. در این منطقه آبراهه های پیچ در پیچ و تعداد زیادی درختان سرو مردابی در کنار چمنزارهای سرسبز وجود دارد. یکی از جالب توجه ترین بخش های این باتلاق، جزایره شناور آن (floating islands) است که در این مناطق زمین زیر پای شما لرزیده و ارتعاش ان را حس می کنید اما بدون مشکل می توانید روی آن قدم زده و فعالیت های عادی خود را داشته باشید. در زمان های گذشته، گروه های سرخ پوست در این منطقه سکونت کرده بودند. باتلاق اوکه فنوکی، زیستگاه تعداد زیادی از گونه های جانوری در معرض خطر است که برخی از آن ها منحصر به فرد هستند. در این منطقه بیش از ۱۰ هزار تمساح نیز زندگی می کنند. از شهر کوچک (Waycross) مسیر قایق رانی به همراه تورهای ویژه ای برای بازدید از این مرداب و باتلاق های اوکه فنوکی وجود دارد.
جزیره جکیل (Jekyll Island)
جزیره جکیل با نام جزیره میلیونرها نیز شهرت داشته و دلیل این نام گذاری نیز این است که این جزیره توسط گروهی از میلیونرهای سواحل شرقی خریداری شده و با نام کلوپ جزیره جکیل نام گذاری شد. در سال ۱۹۴۷ میلادی این جزیره به دولت آمریکا فروخته شده و از آن به عنوان پارک ایالتی استفاده شد. امروزه در این جزیره هتل ها و مراکز اقامتی متعددی به گردشگران خدمت رسانی کرده و سواحل زیبا، زمین های گلف و محوطه های کمپ و چادر زنی در آن وجود دارد.
پارک فورسیت (Forsyth Park)
دشت های مشابه ساوانا در این منطقه به دلیل وجود مناظر زیبای طبیعی و پارک های طبیعی آن شهرت داشته و در این میان، پارک فوریست را می توان بزرگ ترین پارک منطقه محسوب کرده و آن را نمونه ای خوب از پارک های جنوبی دانست که در سال ۱۸۰۰ میلادی طراحی شدند. چشمه های فصلی، مسیرهای پیاده روی بسیار زیبا و درختان کهن سال این منطقه چشم اندازی زیبا از پارک را ایجاد کرده و همه چیزهایی که شما از یک طبیعت منحصر به فرد انتظار دارید را فراهم می کند.
اثر تاریخی ملی اوکموگی (Ocmulgee National Monument)
این بنای تاریخی به یادبود و با هدف بزرگداشت اقامت ۱۲ هزار ساله انسانی در منطقه ماکون (Macon) ساخته شده است. تپه خاکی و لژ تشریفاتی این منطقه از دیدنی های اثر تاریخی ملی اوکموگی محسوب شده و بازدیدکنندگان می توانند درباره بومیان اولیه ساکن آمریکا و سرخ پوستان این منطقه و همچنین رویدادهای تاریخی مانند جنگ های داخلی آمریکا که بخشی از آن در این منطقه رخ داده، اطلاعاتی کسب کنند.