پژو ۳۰۰۸ وارد ایران شد

پژو ۳۰۰۸ وارد ایران شد

پژو ۳۰۰۸ وارد ایران شد

پژو 3008 وارد ایران شد

پژو ۳۰۰۸ وارد ایران شد شاید در نگاه اول، بسیاری از ما، با شنیدن نام پژو ۳۰۰۸، برادر خود را در سال ۲۰۰۸ به یاد آورده ایم. همان خودرویی که اخیرا عنوان رسانه های خبری ایران بود، اما در واقع پژو ۳۰۰۸ یک ماشین با مشخصات فنی بالاتر است و ابعاد بیشتر از مدل ۲۰۰۸٫
این شاسی‌بلند فرانسوی توانسته از دید ۵۸ روزنامه‌نگار حوزه خودرو از ۲۲ کشور اروپایی، خودرو سال شود.

در نمای جلو، چراغ‌های کشیده و زاویه‌دار با خطوط شکسته دیده می‌شود که به جلوپنجره‌ ذوزنقه‌ای نشانه رفته‌‌اند. فرم چراغ‌های مه‌شکن و دریچه‌های هوای زیر سپر، ظاهر یک خودرو اسپرت و جسوری را به ۳۰۰۸ می‌دهد. در نمای کناری شاهد خطوط شانه‌ای سیال و منحنی روی گلگیر و بالای رکاب هستیم. نمای پشتی پژو ۳۰۰۸، حس یک اتومبیل مدرن و امروزی را به بیننده منتقل می‌کند. فرم دیجیتالی درون چراغ‌های عقب، یک‌پارچگی شیشه عقب با شیشه‌های جانبی، خط منحنی بالای سپر، از عناصر تاثیرگذار در جلوه مدرن این اتومبیل است. به‌طور کلی، زبان طراحی پژو ۳۰۰۸ در این ارزیابی، به‌روز و شیک تلقی شده و به لطف همین ویژگی‌ها، توانسته امتیاز بالایی را در این سنجش به خود اختصاص دهد.

در بخش طراحی داخلی، پژو ۳۰۰۸ کابینی دل‌نشین با امکانات رفاهی متنوعی دارد. این خودرو از سبک طراحی i-Cockpit جدید پژو تبیعیت کرده تا سرنشینان حس خوبی هنگام سواری اتومبیل داشته باشند. صفحه نمایش ۸ اینچی لمسی، فرمان کوچک با کلیدهای مختلف کنترل و سامانه کنترل دنده خودکار از ویژگی‌های این اتومبیل است.

پیشرانه این خودرو، ۱٫۶ لیتر حجم دارد و می‌تواند ۱۶۵ اسب‌بخار، قدرت تولید کند.

 

قیمت پژو ۳۰۰۸ مدل ۲۰۱۷
قیمت پژو ۳۰۰۸ در ایران
مشخصات فنی پژو ۳۰۰۸
قیمت پژو شاسی بلند ایران خودرو
عکس پژو ۳۰۰۸