مدل جدید FJ کروز تویوتا

مدل جدید FJ کروز تویوتا

مدل جدید FJ کروز تویوتا

مدل جدید FJ کروز تویوتا

مدل جدید FJ کروز تویوتا این شرکت در سال گذشته اعلام کرد که FJ Cruise تولید را آغاز نخواهد کرد. این خبر برای علاقه مندان به اتومبیل های ژاپنی با تکنولوژی بالا، به خصوص Aphrodite، خیلی زیاد نیست. در این سال Fj Cruzer فقط برای بازار ژاپن تولید شد. با انتشار نسخه نهایی FJ Cruiser، تویوتا در حال حاضر قصد دارد تا به این شاسی بلند در انتظار بلندپروازی برای همیشه خداحافظی کند.
تویوتا اف جی کروزر فاینال ادیشن تنها با رنگ بدنه بژ بفروش می رسد و به صورت تولید محدود عرضه می شود. از جمله امکانات و تجهیزاتی که در این خودرو مورد استفاده قرار گرفته، می توان به چرخ های ۲۰ اینچ، پروژکتورهای کنار سپرجلو، آینه روی گلگیر جلو و قطعات و بخش های مشکی مات مانند دستگیره درها و آینه های جانبی اشاره کرد. همچنین در داخل کابین از ترکیب رنگ مشکی و بژ نیز استفاده شده است.

تویوتا در بخش فنی از همان پیشرانه ۱GR-FE استفاده کرده که در دیگر FJ Cruiserها قرار داشته است. این پیشرانه ۶ سیلندر خورجینی دارای حجم ۴ لیتر و ۲۷۰ اسب بخار قدرت در ۵۶۰۰ دور بردقیقه و ۳۸۰ نیوتن متر گشتاور در ۴۴۰۰ دور بردقیقه می باشد. این خودرو دارای گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک و سیستم محرک ۴WD است.

البته تویوتا هنوز در خصوص تیراژ درنظر گرفته شده برای این نسخه خبری منتشر نکرده است، اما طبق برنامه ریزی های این شرکت هر ماه تنها ۲۰۰ دستگاه از این نسخه تولید می شود. همچنین تویوتا در نظر دارد نسخه تولید محدود اف جی کروزر فاینال ادیشن را با قیمت ۳.۴۹۲.۷۲۰ ین معادل ۳۱.۵۱۰ دلار بفروش برساند.