نکاتی در مورد تزریق ژل لب پارت دو

نکاتی در مورد تزریق ژل لب پارت دو

نکاتی در مورد تزریق ژل لب پارت دو

نکاتی در مورد تزریق ژل لب پارت دو

نکاتی در مورد تزریق لب

نکاتی در مورد تزریق ژل لب پارت دو این که تزریق ژل به لب ها در حال فراگیر شدن است، به این معنی نیست که این کار عوارض یا خطراتی به همراه ندارد.
قبل از اینکه برای تزریق لب اقدام کنید مطمئن شوید این حقایق مهم را در موردش می دانید.

۷ ) ممکن است به ماده ی تزریق شده آلرژی داشته باشید
درست مانند هر ماده ی شیمیایی دیگر، ممکن است به این مواد هم حساسیت داشته باشید. هر چند که این مورد نادری است اما به نظر آنقدر جدی هست که قبل از تزریق از آن اطمینان حاصل کنید.
اگر حساسیت داشته باشید ممکن است لب هایتان کبود شده یا ورم کند و یا حتی زخم شود.
قبل از هر کاری با دکتر خود در این موارد مشورت کنید.

 

۸ ) تزریق لب شما را با اعتماد به نفس نخواهد کرد
یکی از نکات بسیار مهمی که باید به آن فکر کنید این است که جراحی زیبایی یا هر کاری که برای زیبا تر شدن انجام می دهید، قرار است زیبایی طبیعی شما را بیشتر نشان دهد و قرار نیست ظاهر شما را به کل تغییر داده یا اعتماد به نفستان را بالا ببرد.
تزریق لب ها ظاهر شما را تغییر خواهد داد. فقط در صورتی این کار را انجام دهید که این تغییر را دوست دارید. این کار قرار نیست کس دیگری را خوشحال کند یا شما را محبوب تر کرده و تصویری ایده آل از شما بسازد.
درست است که لب هایی پر تر و زیبا تر خواهید داشت، اما شما خودتان هستید و پیش از هر چیز باید خودتان را دوست داشته باشید.

 

۱۰ ) بعضی از مواد غیر قانونی هستند
یکی دیگر از دلایلی که حتما باید با دکتر معتبر مشورت کنید، این است که مواد غیر قانونی، تقلبی یا تاریخ گذشته به لب شما تزریق نشود.
فقط مواد دارای تاییدیه سازمان استاندارد غذا و دارو که حاوی هیلورونیک اسید (hyaluronic acid) هستند برای تزریق به لب ها مجاز هستند.

 

۱۱ ) سن مهم است
هر چه سن بالاتر می رود پوست هم پیر تر می شود. در برخورد با کسی که می خواهد تزریق ژل به لب انجام دهد، دکتر چند فاکتور مهم را مد نظر قرار می دهد. خطوط و چروک دور لب ها، خط دور لب و حجم خود لب قبل از تزریق.
وقتی پیر تر می شویم، خط دور لب محو تر می شود. خانم های مسن همیشه از اینکه رژ لبشان از لب بیرون می رود و روی پوست کشیده می شود شکایت می کنند. بنابراین قبل از تزریق با دکتر خود در مورد سن مشورت کنید.

 

۱۲ ) این کار برای همه مناسب نیست
تزریق ژل یا فیلر به لب ها، برای کسانی که لب هایی باریک و بی شکل دارند بسیار موثر عمل می کند. اما هر چه میزان تزریق بالاتر باشد، لب ها مصنوعی تر و بافت آن ها غیر طبیعی تر می شود.
برای کسانی که لب هایی پر دارند مقدار بسیار اندک فقط برای فرم دادن کافیست.
همواره قبل از انجام هر کاری بر ظاهرتان در مورد همه نکات آن به دقت تحقیق کنید و برای انجام آن نزد بهترین دکتر ها بروید. یک لب که بیشتر ندارید.

 

گرد آوری: گروه سلامت سیمرغ

برای مطالعه قسمت های دیگر روی گزینه های زیر کلیک کنید

نکاتی در مورد تزریق ژل لب پارت یک