عکس های هیوندای سانتافه ۲۰۱۹

عکس های هیوندای سانتافه ۲۰۱۹

عکس های هیوندای سانتافه ۲۰۱۹(اخبار خودرو)

عکس های هیوندای سانتافه 2019

گل سرسبد Hyundai Santa Fe SUV در سال ۲۰۱۹ دوباره متولد شده و توسط عکاسان جاسوسی دیده شده است

عکاسان جاسوسی ما تصاویری از هیوندای سانتافه را نشان داده اند که نشان می دهد طراحی جدیدی که از بزرگترین SUV ها در زرادخانه شرکت گرفته شده است.

مدل نسل فعلی در سال ۲۰۱۳ معرفی شد، اما از آن زمان با رقبای تازه تر در بازار مانند آخرین نسل های Mazda CX-5 و Honda CR-V همراه شده است. به عنوان مثال، SUV گل سرسبد Hyundai نیاز به تازه کردن دارد.
ک ظاهر طراحی شده براق در چراغ های جلو و عقب های عقب به عقب که چراغ های ترمز جدید یافت می شود. آینه های جانبی کمی به پایین زیر خط کمربند افتاده اند که این بدان معنی است که آنها در طراحی کلی مناسب تر هستند.
خودرو هنوز هم پوشش های قابل توجهی را پوشانده است، اما ساخت بدنه خودرو در زیر قرار دارد. در انتهای جلویی، می توان از فلاش LED های باریک شبیه به واحدهای نصب شده در Hyros Crossover جدید – Kona.

مشبک بزرگ، به علاوه طراحی سپر جلو و لامپ های مه بزرگ خود را نیز نصب شده است از Kona نیز گرفته شده است، اما در جای دیگر سانتا فه با طراحی کم رنگ در مقایسه با کمپانی کوچک جذاب SUV و بیشتر با هسته شرکت اتومبیل، مانند i30 جدید.
سانتا فا در حال حاضر دارای یک گزینه موتور در انگلیس است – دیزلی چهار سیلندر ۲٫۲ لیتری با سرعت ۱۹۴ اسب بخار تا سیستم استاندارد چرخ دنده استاندارد. این مدل از مدل نسل دوم ساخته شده است، بنابراین Santa Fe بعدی می تواند به یک نیروی جدید، پاک کننده و کارآمد تر با استانداردهای انتشار یورو ۶ تبدیل شود.

این امکان وجود دارد که تکنولوژی هیبرید نیز در خط ظاهر شود. هیوندای فقط نشان داده است که ۳۱ مدل در مدل Hyundai و Kia تا سال ۲۰۲۰ خودروهای کم مصرف خواهد بود و قصد دارد خطوط هیبریدی خود را در این زمینه شامل SUV ها و وسایل نقلیه بزرگ نماید. با این حال، در حال حاضر هنوز درهای بسیار زیادی برای بحث هیبریدی وجود دارد، و ما انتظار نداریم که Santa Fe جدید در بریتانیا تا سال ۲۰۱۹ به فروش برسد.

خرید هیوندای سانتافه