چگونه بیماری آلزایمر به انتخاب ما کمک میکند

چگونه بیماری آلزایمر به انتخاب ما کمک میکند

چگونه بیماری آلزایمر به انتخاب ما کمک میکند

چگونه بیماری آلزایمر به انتخاب ما کمک میکند

بعد از ظهر ۳ سپتامبر سال ۱۹۳۹ هزاران صاحب سگ و گربه در لندن حیوانات خانگی خود را کشتند. در طی چهار روز آینده، ۴۰۰۰۰۰ حیوان خانگی هم زده می شوند، بیشتر در کلینیک های دامپزشکی. قتل عام ناشی از اعلان این بود که بریتانیا جنگ آلمان را اعلام کرد. تقریبا ۲۵ درصد از حیوانات همراه در لندن در آن هفته کشته شده اند، که تعداد تلفاتی است که به طور قابل توجهی از تعداد کل لندنرانی که در حمله رعد اسا جان باخته اند، کمتر است. حکومت تحت حکومت مجرم شناخته نشد. این نیز واکنش به بمب گذاری دشمن لندن، که تنها یک سال بعد آغاز شد. به طور پیش بینی شده، کشتار به زودی به دنبال انفجار بود. بهار، بسیاری از صاحبان، به گفته مورخ فیلیپس زیگلر، “با تمجید از هولوکاست حیوانات خانگی که در جریان جنگ اتفاق افتاد، پشیمان شدند.” این بخش بزرگ در تاریخ ارتباطات انسان و حیوانات در گربه بزرگ و قتل عام سگ: داستان واقعی تراژدی ناگهانی جنگ جهانی دوم، یک کتاب جدید جذاب از مورخ هیلدا کین. در حالی که تقریبا ۸۰ سال پیش اتفاق افتاد، این حادثه غم انگیز پیامدهای مسائل رفاهی حیوانات را در پی دارد.

به دلایل مختلف، علت قتل عام سگ و گربه لندن در حال نابودی است.

هیچ شواهدی وجود ندارد که لندن هایی که حیوانات خانگی خود را کشته اند، از نگرانی های کور یا “عصبانیت جنگی” عمل می کنند. در واقع، با توجه به کین، روحیه در لندن در روزهای اول پس از اعلام جنگ عموما بالا بود.
در حالی که کلینیک های دامپزشکی از کلروفرم خارج شدند، حیوانات حیوانات خانگی را از بین بردند، کمبود غذا یا پناهگاه برای حیوانات خانگی وجود نداشت.
سازمان هایی مانند RSPCA تلاش کرده اند و قادر به گفتن بسیاری از مردم از تخفیف سگ ها و گربه های سالم خود نیستند.
بریتانیا مدتها به عنوان یک کشور دوستداران حیوانات شهرت داشت و در دهه ۱۹۳۰، بریتانیا به طور فزاینده ای حیوانات خانگی را به عنوان اعضای خانواده مشاهده کرد. (شواهدی وجود ندارد که هیچکدام از لندنها در واکنش به اعلام جنگ، فرزندانشان را کشتند، اگرچه بسیاری از آنها به طور موقت به حومه منتقل شدند.
پاسخ احتمالی به این سوال که چرا مردم حیوانات خانگی خود را از بین برده اند، این است که آنها از سرنوشت هایی که سگ ها و گربه های مورد علاقه خود را می گیرند، اگر جزیره آنها مورد حمله قرار گرفت یا بمباران شد، ترسیدند. این دیدگاه توسط یک زن نوشته شده است: “مادر بزرگ من گربه او را در ابتدای جنگ جهانی دوم قرار داده بود، زیرا او نمی خواست به گربه خود را به عنوان سرگردان در اطراف بی خانمان و ترس فکر می کنم.” Kean، با این حال، ارائه نمی دهد یک توضیح منظم از قتل عام در عوض، او تأکید می کند که ۷۵ درصد از لندن ها حیوانات خانگی خود را نمی کشند و حیوانات خانگی زندگی می کنند و یا در نتیجه مرگ تصمیم می گیرند توسط صاحبان بر اساس “روابط قبلی موجود در یک خانواده”.

فکر می کنم کشتار حیوان خانگی لندن ممکن است به دلیل گسترش سریع بیماری های اجتماعی، گسترش یافته باشد.

پت یوتانسیا به عنوان بیماری اجتماعی

فحش به معنای “هر نوع رفتار جمعی است که درون یک فرهنگ، یک نسل یا گروه اجتماعی ایجاد می شود و به کدام انگیزه از طرف گروهی از مردم برای یک دوره زمانی محدود پیروی می شود” تعریف می شود.

نمونه هایی از مراسم های حیوانات خانگی فراوانند. وقتی کودک بودم، هر بچه ای که در محله من داشت، لاک پشت بچه حیوانات خانگی داشت. (چه کسی می داند که سالمونلا را حمل می کنند؟) عروسک های جدید حیوان خانگی در ایالات متحده شامل خوشه هایی در محبوبیت فرشتگان، خوک های مینیاتوری، خارپشت، قیچی قند، ماهی دلقک و حتی حیوانات خانگی بوده است.

از ۱۰ سال گذشته، همکاران من و من بررسی کرده ایم که چگونه نژادهای مختلف سگ از طریق فرهنگ ها با بررسی افزایش و کاهش محبوبیت نژادهای سگ مورد بررسی قرار گرفتند. این مطالعات بر اساس تجزیه و تحلیل ۶۰ میلیون توله سگ نژاد خالص ثبت شده در باشگاه کانون آمریکایی بین سال های ۱۹۲۷ تا ۲۰۰۵ بوده است. ما دریافتیم که تغییرات در ترجیحات جمعی ما برای حیوانات خانگی تحت تأثیر عوامل مشابهی است که تعیین می کند که چه چیزی در سبک های جدید کفش پاشنه گرم است. نام های کودک و آهنگ های پاپ.

مان طور که در این نمودار نشان داده شده، نژاد هایی مانند Dalmatians، Setters ایرلندی و Rotwilers نشان می دهد که الگوهای رونق و انفجار مشخصی از دیگر جنایات که توسط انزجار اجتماعی منتشر می شود، نشان می دهد. در این نژادها، چرخه از آغاز رونق تا انتهای مجلس تقریبا ۲۵ سال طول می کشد.

-پیشرفت در محبوبیت نژادهای سگ می تواند توسط فیلم های ضربه تنظیم شود. (فیلم های هری پاتر حتی باعث افزایش تعداد حیوانات خانگی در انگلستان شد.)

به همین ترتیب، نام نوزاد، انتخاب در حیوانات خانگی محبوب “قوانین چرخه مد” را دنبال می کند. به این معنی است که سریع تر یک نژاد داغ می شود، سریع تر از سقوط آن از محبوبیت.

همچنین نام های نوزاد، محبوب ترین نژادهای سگ دائما با نرخ معمول تغییر می کنند.

محبوبیت محبوبیت بیشتر به مد و نه عملکرد است. به عنوان مثال، نژاد هایی که مشکلات ژنتیکی زیادی دارند یا مسائل رفتاری به همان اندازه به سگ هایی که سالم تر و راحت تر با آن زندگی می کنند، محبوب می شوند.

آخرین نکته توسط بولداگ فرانسه مورد تایید است. برای ۶۰ سال محبوبیت بولداگ های فرانسوی خسته شده است. برای مثال، در سال ۱۹۲۷، ۵۰۵ توله سگ بولداگ فرانسوی با AKC ثبت شد و در سال ۱۹۸۷ تنها ۴۱۲ توله سگ ثبت شد. اما پس از آن، مانند سگ خالدار و ایرلندی بنگاه، محبوبیت خود را شروع به افزایش در یک نرخ نمایی، و آن را تنها ۱۰ سال طول کشید تا آنها را به پرش از ۳۸ نژاد محبوب ترین در سال ۲۰۰۵ به ۶ نژاد محبوب ترین در سال ۲۰۱۵٫ سگ کمی ناگهان تبدیل به محبوب نشد زیرا آنها “بهتر” بودند نسبت به نژادهای دیگر. در واقع، Frenchies نمایش مجموعهای از مشکلات ژنتیکی که طاعون brachycephalic ( “تخت مواجه”) نژاد مانند pugs ها و خروس انگلیسی. همانطور که یک دامپزشک به تازگی از این حیوانات نوشت، “هر ساختمانی که باید بینی را تشکیل دهد، مسطح شده است. تنها زمانی که این سگ ها در معرض دشواری تنفسی نیستند، زمانی است که شما آنها را تحت بیهوشی لوله گذاری کنید. ”

من پیشنهاد می کنم که شوق برای سگ تخت رو با همان ذهنیت اوباش جمعی که کشتار نزدیک به نیم میلیون حیوانات خانگی در سال ۱۹۳۹٫ هر دو قتل عام حیوان خانگی و مد بولداگ منجر به درد و رنج حیوانات عظیم تولید می شد. تفاوت سرعت چرخه است. فقط چند روز برای کشتار حیوان خانگی لندن گذراند تا دوره خود را اجرا کند. اما براساس مطالعات ما، احتمالا ۱۰ یا ۱۲ سال طول می کشد تا بولداگ های فرانسوی برای بازگشت به سطح مقطعی تاریخی خود از محبوبیت. خبر خوب این است که دامپزشکان و سازمان های حفاظت از حیوانات در حال مبارزه علیه مالکیت بولداگو های فرانسوی و سایر نژادهای برشیوسفالیک هستند.

خبر بد که تقاضا برای گربه های مسطح با تغییر شکل ژنتیکی در حال افزایش است. حتی کیم کارداشیان نیز یکی را انتخاب کرده است.