مفهوم الکتریکی مرسدس مایباخ ۶

مفهوم الکتریکی مرسدس مایباخ ۶

مفهوم الکتریکی مرسدس مایباخ ۶

مفهوم الکتریکی مرسدس مایباخ 6

با در نظر گرفتن خطوط کشیده شده و جزئیات پیچیده ۶ اصلی، که در سال گذشته در Pebble Beach نشان داده شده است، ۶ کابیرولت دارای یک سقف کشویی و یک کابین جدید دو صندلی داخلی، ایجاد یک طرح برای تولید مدل برای گرفتن Rolls- رویس سون.

هرچند این اولین مرسدس مایباخ قابل تبدیل نیست. در نمایشگاه موتورسیکلت لس آنجلس سال گذشته، مارک کابریولت S-Class مرسدس-مایباخ را معرفی کرد که فقط ۳۰۰ نمونه تولید می شود.

در طول ۵۷۰۰ میلیمتر، ۲۱۰۰ میلیمتر عرض و ۱۳۴۰ میلیمتر ارتفاع، ۶ کابریول ۶۷۱ میلی متری طولانی و ۲۰۱ میلیمتر بزرگتر اما ۷۱ میلیمتر پایینتر از کابریولت S کلاس است.

۶ کابریولت، هم جنبه های کشش یافته و هم اصول زیبایی شناختی رایج در مورد اتومبیل های لوکس را در طول سالهای مختلف، از جمله صندلی های جادویی، صندلی عقب، صندلی عقب، چرخ عقب ۲۴ اینچی، عقب عقب و طراحی دو تایی ۱۹۴۰s و ۱۹۵۰s.

این نشانه های سنتی با تعدادی از لمس معاصر همراه است، از جمله چراغ های LED باریک و چراغ عقب OLED کامل تمام.

در داخل، ۶ کابریول دارای یک فضای داخلی لوکس با چرم نپا سفید سفلی است که یک جریان داشبورد تمام عرض است که از آخرین کنترل های حساس به لمس و نمایشگرهای دیجیتال با سوزن های آنالوگ سنتی است. سفارشی ساخته شده سقف پارچه جمع آوری شامل موضوعات interwoven از طلا.

ظاهری درخشان و جزئیات دقیق ادعا می شود که نکاتی را درباره اینکه چگونه نسخه های Maybach مدل های مرسدس در سال های آینده به نظر می رسد به منظور ارائه آنها به ظاهر فردی و متمایز تر.

مارتین افسر طراحی، گوردن واگنر می گوید: “۶ کابریول تجسم استراتژی طراحی ما است. “ابعاد نفوذی همراه با داخلی داخلی لوکس و زیبا باعث ایجاد تجربه نهایی می شود.”

۶ Cabriolet دارای یک نیروی الکتریکی خالص است که ۷۵۰ اسب بخار قدرت را از طریق چهار موتور الکتریکی جمع و جور ارائه می دهد – یک طرح مشابه با خودروی سوپر اسپرت مرسدس بنز SLS Electric Drive است.

موتورها به طور مستقل بر روی هر چرخ عمل می کنند و ۶ کابریلت را با چهار چرخ می کنند. شبیه سازی های کامپیوتری به زمان ۰-۶۲ مگاپیك ثانیه كمتر از ۴٫۰ ثانیه می رسند، در حالی كه سرعت بالا به صورت الکترونیکی به ۱۵۵ مایل بر ساعت محدود می شود.

الکتریسیته در یک باتری یون لیتیوم که درون پلان قرار گرفته است ذخیره می شود. مرسدس مرسدس می گوید طیف وسیعی از بیش از ۳۱۱ مایل در چرخه آزمون اروپا است. یک تابع شارژ سریع، در حال اجرا تا ۳۵۰ کیلو وات، گفته می شود که محدوده اضافی را تا ۶۲ مایل از ۵ دقیقه شارژ فراهم می کند.