ایده های جالب برای تزیین جاهای کوچک قسمت اول

ایده های جالب برای تزیین جاهای کوچک قسمت اول

ایده های جالب برای تزیین جاهای کوچک قسمت اول

چیدمان منزل

چیدمان خانه های کوچک

ما فکر می کنیم که تنها خانه های بزرگ با مبلمان فانتزی و سرمایه گذاری عظیم می توانند جذاب باشند. با این حال، راه هایی وجود دارد که از طریق آن ما می توانیم نگاه قدیم خانه ها و خانه هایمان را به یک محیط خانه لوکس تبدیل کنیم. من برخی از راه های شگفت انگیز را برای تبدیل مکان های کوچک خود را به نقاط مسحور و مدرن است. بسیاری از عملکردهای پرطرفدار پرطرفدار وجود دارد که شما باید با استفاده از مبلمان متعلق به شگفتی ها پیاده سازی کنید. به غیر از جایگزینی مبلمان قدیمی، شما می توانید کمی بد رفتاری برای تغییر استفاده از آن به طور کامل. با این حال، مکان های کوچک برای بازسازی و بهینه سازی آن دشوار نیست.

در زیر نگاهی بیاندازید و با ایده های موفقیت آمیز رفتار کنید.

دکوراسیون منزل

تزیین خانه

استفاده از مبلمان کوچکتر

ایده های جالب برای تزیین جاهای کوچک

شما لازم نیست که آن هفت ساله که از نظر خانوادگی پنج ساله است، تحمل کنید. از مبلمان ناخواسته بیرون بیایید و سعی کنید وسایل کوچک و کوچک را که فضای کمتری را میگیرند آورده شود. مبلمان مدرن طراحی شده است که چنین پیچیدگی و آثار هنری را ایجاد می کند که باعث می شود آنها فضای کمتری را به دست آورند و اتاق اتاق را به طور کامل افزایش دهند. شما باید کمد لباس خود را بپوشانید و برای تخت های پایین و وسایل نور بروید.

ترکیب رنگهای پررنگ

ایده های جالب برای تزیین جاهای کوچک

هر رنگی که در ذهن دارید، روانشناسی وجود دارد(روانشناسی رنگ ها). رنگ های شفاف یک تصویر خسته کننده را نشان می دهند و رنگ های شفاف احساسات مدرن را نشان می دهند. مهم نیست که چه مقدار مبلمان خسته کننده شما می تواند باشد، اما یک دیوار رنگارنگ با تم رنگ های پر جنب و جوش در نهایت احساس کلی اتاق را افزایش می دهد. از این رو برای اتاق خواب و آشپزخانه خود سعی کنید که دیوارها یا بافت آنها را با استفاده از آبی، نارنجی یا هر سایه ای از بنفش رنگ کنید.

برای مطالعه قسمت های دیگر روی لینک های زیر کلیک کنید

ایده های جالب برای تزیین جاهای کوچک قسمت دوم

ایده های جالب برای تزیین جاهای کوچک قسمت سوم