نورپردازی کامل حمام

نورپردازی کامل حمام

نورپردازی کامل حمام

نورپردازی کامل حمام

بسیاری از بازسازی حمام کوچک با بیشترین کارکردن با فضای محدود انجام می شود، اما یافتن نور کامل حمام برای این فضا می تواند دنیایی از تفاوت را در مورد چگونگی خوشحالی شما با محصول نهایی داشته باشد. بیایید چند ایده ی بازسازی که می توانند بهترین استفاده را از فضا و نور داشته باشند را در نظر بگیریم و احساسات باز، تمیز و روشن به حمام خود را ایجاد کنیم.

حمام معاصر

وقتی به صحبت در مورد خرید یک غواص حمام جدید معاصر می آید، دو چیز به ذهن می آید. اولین روند این است که انتخاب غلط سنتی از طبقه و آویزان آن بر روی دیوار. این طراحی معاصر اجازه می دهد تا برای برخی از خلاقیت زیر غرور که طراحان به منظور مفید به شیوه جذاب استفاده می شود. روند دیگر معاصر این است که با یک غرقاب غرور بالا به جای رفتن به بالا. این نیز می تواند در یک حمام کوچک به فضای کمتری برسد.

کابینه پزشکی با چراغ

ایده های کوچک طراحی حمام نیاز به فضای ذخیره سازی اضافی دارند، بنابراین بسیاری از طراحان با این فضای عمودی می روند. از آنجا که شما نیاز به یک آینه بیش از غرور خود را، شما می توانید با نوع آینه که دارای کابینه پزشکی در پشت آن بروید بروید. از آنجا که شما همچنین نیاز به روشنایی کامل، که در جایی که شما بیشتر به آن نیاز دارید متمرکز شده است، یک کابینه پزشکی با چراغ کاملا در یک بازسازی حمام کوچک حساس است. روشنایی LED جذاب که بر چهره شما متمرکز است، نوع مناسب نورپردازی حمام است.

ایده های حمام(تزیین حمام)

هنگامی که به روشنایی می آید، باید دوش خود را نیز در نظر بگیرید. یک بسته دوش می تواند کمی تاریک و پیش پا افتاده باشد، چیزی که صبح روزمره شما واقعا لازم نیست. در اینجا یک زن و شوهر از ایده های حمام حمام برای به ارمغان می آورد کمی بیشتر نور:

از دیوارهای شیشه ای و دوش استفاده کنید.
استفاده از میله های حوله و حلقه هایی که سایه ها را ایجاد نمی کنند.
قفسه شیشه ای را که اجازه می دهد نور از طریق آن اضافه کنید.

نتیجه

یک مجتمع کوچک حمام می تواند بهترین استفاده از هر دو نور و فضا را برای ایجاد یک طراحی باز و هوا داشته باشد. روشنایی که در آن شما بیشتر مورد نیاز است و قادر به ارائه نور به دیگر مناطق حمام است، راه حل کامل است. اضافه کردن لوازم و لوازم جانبی با احساس معاصر می تواند به ایجاد احساس خوبی روشن، تمیز و باز است که شما در حمام کوچک خود تلاش می کنید.