عکس های بی ام و X7

عکس های بی ام و X7

اخبار دنیای خودرو

اخبار بی ام و

عکس های بی ام و X7

UV بزرگ سه ردیف به نظر می رسد بسیار زیبا است. عکاسان محرمانه BMW X7 در حال حاضر در چراغ های جلو و عقب عکس می گیرند.

همانند نمونه های قبلی، ما شاهد X7 داریم که قبل از نیشگون گرفتن دوبار استفاده می شود. در مدل نهایی، سپر جلو تا حدودی مشابه مدل مفهومی X2 است. در بخش جلو، ما LED های سر و صدا با چراغ دایره ای آشنا را در BMW آشنا می بینیم. انتظار میرود X7 از یک X5 جلو و یک قاب جلو مشخص شود. X7 به جای مسافر هفتم، درب های عقب بیشتر و قسمت عقب بیشتر از خواهر کوچکتر خود را دارد.

عکس های بی ام و X7

بی ام و X7 بر روی پلتفرم CLAR قرار می گیرد که در سری ۵ و ۷ و همچنین نسل جدید X5 به کار رفته است. احتمال می رود که با موتورهای ۶ و ۸ سیلندر و به همراه نسخه های بنزینی و دیزلی عرضه شود. به احتمال قریب به یقین یک مدل هیبرید نیز ارائه می شود و شایعاتی مبنی بر تولید یک مدل ۱۲ سیلندر وجود دارد.

زمانی که به بازار ایالات متحده برسد (احتمالاً در سال ۲۰۱۹) در صدر مدل های SUV بی ام و قرار می گیرد و به رقابت با رنج روور و مرسدس GLS می پردازد. تولید آن مانند مدل های X3، X4، X5 و X6 در سایت Spartanburg بی ام و در ایالت کارولینای جنوبی آغاز خواهد شد.

با وجود رقبای قدرتمند در این بخش، طبق سابقه ای که از بی ام و سراغ داریم، احتمالاً این SUV هم مانند دیگر محصولات جذاب بی ام و جای خود را در بازار پیدا کرده و دل طرفداران دو آتشه این برند آلمانی را به دست می آورد.