بهترین خودروهای ساخته شده توسط تویوتا قبل از سال ۲۰۰۰ پارت یک

بهترین خودروهای ساخته شده توسط تویوتا قبل از سال ۲۰۰۰ پارت یک

بهترین ماشین های ساخته شده توسط تویوتا

بهترین ماشین های ساخته شده توسط تویوتا

بهترین ماشین های ساخته شده توسط تویوتا-در سال ۱۹۲۴ Sakichi Toyoda اختراع ماشین آلات اتوماتیک و ایجاد یک شرکت به نام Toyoda Automatic Loom Works. این رونق گرفت و تا سال ۱۹۲۹ او حق ثبت اختراع را برای تأسیس بخش جدید برای ساخت اتومبیل و کامیون تامین مالی کرد.
اولین نمونه های اولیه در سال ۱۹۳۵ نشان داده شده است؛ یک سال بعد اولین مدل تولیدی تولید شد. اما تا اوت ۲۷، ۱۹۳۷، شرکت موتور تویوتا تحت Kiichiro Toyoda، پسر Sakichi – 80 سال پیش در این ماه تشکیل نمی شود. شرکت ژاپنی از آن به بعد مشغول بوده است. این خودرو حدود ۲۵۰ میلیون اتومبیل ساخته شده است، تبدیل به دومین ماشین بزرگ جهان شده است و چند برند زیر را در طول مسیر راه اندازی کرده است، از جمله Lexus و Scion که اکنون از بین رفته است.

تویوتا ممکن است به راحتی بزرگترین تولید کننده وسایل نقلیه هیبریدی در جهان باشد، زیرا برای ساخت (فوق العاده قابل اعتماد) لوازم بر روی چرخ ها شهرت دارد، اما همانطور که در اینجا می بینید، این خودرو همچنین سهم عادلانه خود را از خودروهای برجسته در هشت دهه گذشته نیز تولید می کند.

toyota aa 1936

بهترین ماشین های ساخته شده توسط تویوتا

اولین ماشین تویوتا AA بود که در سال ۱۹۳۶ ارائه شد و توسط یک موتور شش سیلندر ۳٫۴ لیتری طراحی شده بود. ۱۴۰۴ ساخته شد اولین ماشین ساخته شده برای خانه برای بازار ژاپن، نخستین نمایش عمومی آن در نمایشگاه توکیو، همراه با یک نسخه کابریولت (AB)، موجب شد تا دولت ژاپن اجازه ساخت مجوز Automatic Toy Loose Works to Toyoda را برای ساخت وسایل نقلیه، راه اندازی کند برای ایجاد تویوتا و ساخت فوری اولین کارخانه اتوماتیک آن.

تویوتا AE 1939

بهترین ماشین های ساخته شده توسط تویوتا

AA به AB (نسخه فیتون) و AC (AA قوی تر) تبدیل شده است. فقط ۳۵۳ و ۱۱۵ ساخته شده بود به طور پیش فرض قبل از مدل دوم شرکت راه اندازی شد؛ AE در حالی که طراحی AA بر اساس جریان هوا کرایسلر بود، AE توسط Volvo PV60 الهام گرفته شد – خود را به شدت از طرح های ایالات متحده قرض گرفت. قدرت برای AE از یک موتور ۲۵ سیلندر ۲۵۸ اسب بخاری با قدرت ۴۵ اسب بخاری برخوردار است.

برای مطالعه پارت های دیگر روی گزینه های زیر کلیک کنید

بهترین خودروهای ساخته شده توسط تویوتا قبل از سال ۲۰۰۰ پارت دو

بهترین خودروهای ساخته شده توسط تویوتا قبل از سال ۲۰۰۰ پارت سه