جایگزینی خودروهای قدیمی توسط فورد

جایگزینی خودروهای قدیمی توسط فورد

جایگزینی خودروهای قدیمی توسط فورد

جایگزینی خودروهای قدیمی توسط فورد

اخبار خودرو-جایگزینی خودروهای قدیمی توسط فورد-ابتکار عمل، که از ۱ سپتامبر تا ۳۱ دسامبر اجرا می شود، صاحبان یورو ۱ را به اتومبیل های یورو ۴ و وانت های (که تا سال ۲۰۱۰ فروخته می شود) به مبلغ ۲۰۰۰ پوند برای وسایل نقلیه خود خواهند پرداخت اگر آنها یک فورد جدید را خریداری کنند. این شرکت اعلام کرد که این طرح با هدف حذف بسیاری از وسایل مسن تر از جاده های انگلیس، جایگزین آنها با خودروهای سازگار با یورو ۶ شده است.

نظر: کسی که واقعا از طرح های انهدام استفاده می کند؟

به گزارش انجمن موتورهای تولید کننده و معامله گران، ۱۹٫۳ میلیون وسیله نقلیه که از سطح پیش انتشار یورو ۵ در جاده های بریتانیا هستند، وجود دارد. فورد ادعا می کند که اگر همه این مدل ها برای اتومبیل های یورو ۶ مبادله شود، تولید ناخالص ملی کشور ۱۵ میلیون تن در سال کاهش خواهد یافت.

پرداخت ۲۰۰۰ پوند ارائه شده برای وسایل نقلیه مسن تر به هر گونه قرارداد موجود افزوده می شود. فورد در حال حاضر ۲۰۰۰ کیلوگرم از Kuga را ارائه می دهد، به همین علت همراه با بودجه طرح انهدام، مبلغ کل را تا ۴۰۰۰ پوند افزایش می دهد. بزرگترین تخفیف ارائه شده با Ford جدید، ۵۰۰۰ پوند از یک وانت Transit، صرفه جویی در کل این مدل را به ۷۰۰۰ پوند می دهد.

فورد انگلیس، مدیر عامل اندی بارات، گفت: “فورد، نگرانی های جامعه را نسبت به کیفیت هوا به اشتراک می گذارد. “حذف نسل از وسایل نقلیه آلوده ترین اثر فوری ترین تاثیر مثبت بر کیفیت هوا خواهد داشت و این طرح برداشت فورد با هدف انجام این کار است.

“ما اعتقاد نداریم که انگیزه فروش اتومبیل های جدید به اندازه کافی به اندازه کافی در می آید و ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که تمام وسایل نقلیه در معرض فروش قرار می گیرند. با همکاری ما می توانیم صدها هزار کثیف ترین اتومبیل را از جاده های ما و خارج از شهرمان بیرون کنیم. ”

حرکت فورد در همان ماه است که مرسدس بنز و BMW طرح های تجاری خود را آغاز کرده اند تا رانندگان را تشویق کنند تا اتومبیل های پاک تر را تغییر دهند. گروه فولکس واگن، Opel و Fiat کرایسلر همچنین سیستم های تجاری در آلمان را راه اندازی کرده اند، اما این هنوز برای بریتانیا نیست.

با این حال، طرح فورد منحصر به فرد است؛ زیرا متعهد می شود همه خودروهای وارداتی را متوقف کند، نه اینکه آنها را در برخی از مدل ها فروخته و تنها از قیمت کمتری استفاده کند.