مدل جدید نامگذاری خودروهای آئودی

مدل جدید نامگذاری خودروهای آئودی

مدل جدید نامگذاری خودروهای آئودی

مدل جدید نامگذاری خودروهای آئودی

detail

اخبارخودرو-مدل جدید نامگذاری خودروهای آئودی-ماشین جدید آئودی-آئودی یک ساختار نامگذاری جدید را در سراسر محدوده خود اتخاذ می کند، در این صورت نامگذاری مدل ها به تولید قدرت نسبت به ظرفیت موتور مرتبط خواهد بود.

شرکت آلمانی می گوید که این حرکت به مدل های آینده اجازه خواهد داد تا عملکرد اضافه شده توسط سیستم های هیبریدی الکتریکی و / یا نیروی الکتریکی خالص الکتریکی، مانند موتور الکتریکی ۲۰۱۸ E-tron را توسعه دهند.

فرایند نامگذاری جدید گروهها را با هم مقایسه می کند در مقیاس ایده آل که از ۳۰ تا ۷۰ به اجرا در می آید، با ۳۰ مدل که دارای قدرت خروجی بین ۱۰۷ اسب بخار و ۱۲۷ اسب بخار و ۷۰ برای مدل های بسته بندی شده بیش از ۵۲۹ اسب بخار است.

نام ها با افزایش پنج درصد بسته به خروجی هر مدل خاص افزایش می یابد. به عنوان مثال، Q2 1.6 TDI به Q2 30 TDI تبدیل خواهد شد.

این ابتدا هشت نام جدید را ایجاد می کند:

– ۳۰ برای مدل های بین ۸۱ و ۹۶ کیلو وات (۱۰۷ و ۱۲۷ اسببخار)

– ۳۵ برای مدل های بین ۱۱۰ و ۱۲۰ کیلو وات (۱۴۵ و ۱۵۹ اسب بخار)

– ۴۰ برای مدل های بین ۱۲۵ و ۱۵۰ کیلو وات (۱۶۵ و ۱۹۸ اسب بخار)

– ۴۵ مدل برای بین ۱۶۹ و ۱۸۵ کیلو وات (۲۲۳ و ۲۴۴ اسب بخار)

– ۵۰ برای مدل های بین ۲۱۰ و ۲۳۰ کیلو وات (۲۷۸ و ۳۰۴ اسب بخار)

– ۶۰ برای مدل های بین ۳۲۰ و ۳۴۰ کیلو وات (۴۲۳ و ۴۴۹ اسب بخار)

– ۷۰ مدل با بیش از ۴۰۰ کیلو وات (۵۲۹ اسب بخار)

تعیین هر مدل به طور مستقیم به خروجی محرک، بدون در نظر گرفتن طرح آن، مرتبط است. نام های جدید به تمام مدل های استاندارد آئودی اعمال خواهد شد، به این معنی که بنزین، دیزلی، گاز طبیعی، پلاگین های هیبریدی و مدل های قدرت موتور الکتریکی به طور مستقیم قابل مقایسه خواهند بود.

Dietmar Voggenreiter، مدیر فروش و بازاریابی آئودی، گفت: “با توجه به اینکه فناوریهای جایگزین به طور فزاینده ای مرتبط هستند، جابجایی موتور به عنوان یک ویژگی عملکردی برای مشتریان ما اهمیت کمتری دارد. وضوح و منطق ساختن نامگذاری ها با توجه به قدرت خروجی باعث می شود بین سطوح مختلف عملکرد متفاوت باشد. ”

رول مدل های جدید آئودی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ با A8 جدید شروع می شود: سنتی ۳٫۰ TDI دیزل ۵۰ TDI خواهد شد و ۳٫۰ TFSI بنزین ۵۵ TFSI. پارامترهای ۵۵ مدل هنوز تایید نشده است.

نام های جدید آئودی فقط به مدل های استاندارد اعمال خواهند شد، با مدل های S و RS و R8 نام های کلاسی خود را با توجه به موقعیت بالای آنها در محدوده مدل حفظ خواهند کرد.