عکس های خودروی جدید فراری

عکس های خودروی جدید فراری

عکس های خودروی جدید فراری

عکس های خودروی جدید فراری عکس های خودروی جدید فراری عکس های خودروی جدید فراری عکس های خودروی جدید فراری

اخبار خودروعکس فراری portofinoعکس های خودروی جدید فراریماشین جدید فراری-نام جدید خودروی فراری-این مدل تاشو دارای یک موتور ۵۹۲ اسب بخار، موتور V8 است که شرکت ایتالیایی می گوید می تواند آن را از ۰-۶۲ مایل در ساعت در ۳٫۵ ثانیه افزایش دهد. واحد ۳٫۹ لیتری توربوشارژ از آن از کالیفرنیا مشتق شده است، اما تنظیم شده است تا ۴۰ اسب بخار اضافی تولید کند، که خروجی حداکثر آن ۷۵۰۰ دور در دقیقه و همچنین ۵۶۱ پوند فوت از ۳۰۰۰ دور در دقیقه تا ۵۲۵۰ دور در دقیقه است. سرعت بالای پورتوفینو بیش از ۱۹۹ مایل در ساعت است که حداقل ۳ مایل بر ساعت بهتر از پیشین آن است.

اخبار ماشین های خارجی-فراری می گوید Portofino، که به نام یک روستای ایتالیایی نامگذاری شده است، در اطراف یک شاسی کاملا جدید ساخته شده است که به مراتب سبک تر از T-California است، اما با استحکام کششی بیشتر به دلیل تکنیک های تولید جدید. با این حال مشخص نیست که Portofino چقدر سبک تر از T California است. توزیع وزن پورتوفینو ۴۶/۵۴ جلو و عقب است.

پورتوفینو از مدل دیفرانسیل عقب E-Diff 3 فراری بهره خواهد برد و اولین خودروی GT در فراری است که با فرمان قدرت الکتریکی همراه است، که ادعا می کند این شرکت آن را قادر به کاهش نسبت سرعت فرمان ۷٪ بدون هیچ گونه مانعی برای ثبات است. پورتوفینو دارای تعلیق دوقلو با ماندگاری مغناطیسی است که برای بهبود پاسخ و راحتی سوار شده است.

جلوی ماشین یک درمان ظریف تهاجمی با یک پنجره بزرگ است. چراغهای جلو آن را مانند مدل ۴۸۸ GTB شکل می دهند اما با محفظه بزرگتر سیاه می شوند. ورودی هوا در لبه های خارجی چراغهای جلو به صندلی چرخدار جلو می رود.

ابعاد کلی کمی در کالیفرنیا افزایش یافته است، Portofino اندازه ۱۶mm طولانی تر و ۲۸mm گسترده تر، اگر چه آن ۴mm کوتاه تر است.

داخل خودرو دارای یک سیستم اطلاعاتی تجدید شده نمایش داده شده در صفحه نمایش ۱۰٫۲ اینچی است. هنگامی که سقف کاهش می یابد، یک بادگیر بازسازی شده توسط باد، جریان هوا در داخل کابین را ۳۰٪ کاهش می دهد. در حالی که در حال حرکت می باشد، می تواند سخت تر شود، هرچند فراری هنوز به سرعت تایید نمی کند.

این خودرو در ماه آینده در نمایشگاه فرانکفورت به طور رسمی راه اندازی خواهد شد.