گزارش مالی نیمه اول سال ۲۰۱۷ استون مارتین

گزارش مالی نیمه اول سال ۲۰۱۷ استون مارتین

گزارش مالی نیمه اول سال ۲۰۱۷ استون مارتین

گزارش مالی نیمه اول سال 2017 استون مارتین

اخبار خودرو-اخبار دنیای خودرو-خودرو استون مارتینقیمت استون مارتین-گزارش مالی نیمه اول سال ۲۰۱۷ استون مارتین

استون مارتین DB11 در نیمۀ اول سال به شرکت کمک تقریبا دو برابر درآمد خود را به عنوان کمک به بهبود از شش سال از تلفات کمک کرده است.

در نیمه اول سال ۲۰۱۷، درآمد به ۴۱۰٫۴ میلیون پوند رسید، در مقایسه با ۲۱۱٫۸ میلیون پوند در همان دوره سال گذشته – افزایش ۹۴٪.

در ۱۲ ماه گذشته درآمد بیش از ۷۵۰ میلیون پوند برای اولین بار در تاریخ شرکت بوده است.

اندی پالمر، رئیس بخش استون مارتین، گفت: عملکرد “نشان دهنده افزایش تقاضا برای مدل DB11 جدید، همچنین برای وسایل نقلیه خاص و مزایای مداوم از طرح تحول ما است.”

مارک ویلسون، مدیر مالی، افزود: “قدرت نتایج نیمه اول ما نشان می دهد که استراتژی ما در مسیر است. ما در حال افزایش راهنمایی های پایه برای درآمد پایه (EBITDA) از ۱۷۵ میلیون پوند در درآمد ۸۳۰ میلیون پوند در سال ۲۰۱۷ هستیم. ”

در نیمه اول سال، سود پیش از مالیات ۲۱٫۱ میلیون پوند بود که باعث کاهش ۸۲٫۳ میلیون پوند از مالیات قبل از مالیات در همان دوره سال ۲۰۱۶ شد.

درآمد تعدیل شده قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک به ۹۳٫۰ میلیون پوند افزایش یافت، از ۱۹٫۴ میلیون پوند در نیمه اول سال ۲۰۱۶ افزایش یافت.

استون مارتین بر اساس پیش بینی سالانه ویلسون برای درآمد ۱۷۵ میلیون پوند، پیش بینی نیمه دوم سال جاری را کندتر می کند.

استون مارتین گفت که فروش استون مارتین در نیمه اول سال ۲۰۱۷ با ۶۷ درصد افزایش به ۲،۴۳۹ دستگاه خودرو، به دلیل افزایش سفارشات در انگلیس، اروپا، آمریکا و چین، افزایش یافته است.

میانگین فروش قیمت هر مدل، به استثنای نسخه های ویژه، ۲۵٪ افزایش یافت و به ۱۴۹،۰۰۰ پوند برسد که توسط DB11 هدایت می شود و مشتریان گزینه های بیشتری را در سراسر لیست انتخاب می کنند.

در کنار موفقیت DB11، استون مارتین گفت: “فروش قوی مدل های Vanquish S و Vantage S که با مدل V12 هماهنگ با موفقیت فروش خودروهای ویژه خودرویی مانند Coupe Vanquish Zagato است، ادامه دارد.”

استون مارتین به شدت در ساخت و ساز خود در St Athan سرمایه گذاری می کند. کار ساخت و ساز در حال حاضر در حال انجام است، که در آن مونتاژ آینده DBX SUV مدل در سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد، ایجاد تا ۷۵۰ کار جدید در جنوب ولز.