۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت یک

۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت یک

۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت یک

5نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت یک

عکاسینکات عکاسیآموزش عکاسی-۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت یک

عکاسی رویداد چیزی است که ممکن است همیشه عکاسان را با شادی پر کند. جشن ویژه، احزاب شرکتی و جمع آوری کمک های غیرانتفاعی در این دسته قرار دارند. آثار هنری شهرت بدی نسبت به عکاسی رویداد شرکت دارند. این عمدتا به این دلیل است که یک نوع عکاسی بی نظیر است.

اگر چه درست است که بسیاری از جنبه های عکاسی شرکت می توانند تکراری باشند، اما در نظر داشته باشید که این حوادث نیز مزایای بیان خلاقانه را ارائه می دهند. دلایل این می تواند بسیار باشد. همیشه برنامه و ساختار مجموعه ای برای رویدادهای شرکت وجود دارد. این به این معنی است که می توان ساده ساخت یک لیست شات و بدون هیچ گونه مشکلی در حین انجام این عکس ها به دست آورد. این به شما این امکان را می دهد تا زمان بیشتری برای گرفتن این عکس ها به طوری که می خواهید در یک روش بسیار خلاق تر بخواهید.

مهم نیست که آیا شما یک رویداد را به نفع خود انتخاب می کنید و یا یک عکاس متولد می شوید، در اینجا چند راهنمایی است که به شما کمک می کند تا عکاسی رویداد خاص را انجام دهید. فقط خواندن به دانستن

از پیش برنامه ریزی

شما باید از طریق برنامه، نقشه ها و محدودیت های زمانی قبل از شروع رویداد را بررسی کنید. شما باید زمان سفر را حتی اگر رویداد گسترش یافته است و در مکان های مختلف میزبانی می شود برنامه ریزی کنید. شما باید این را در نظر بگیرید حتی اگر مکان ها در فاصله پیاده روی قرار داشته باشند. در نظر بگیرید چه ابزارهایی نیاز دارید و چگونه تحرک شما تحت تأثیر آن خواهد بود.

سعی کنید به طور کلی احساس روز را بکشید و عکس های ضروری بگیرید

هنگامی که برای یک رویداد تیراندازی می کنید، ضروری است که عکس های خاصی بگیرید که با هم (یا گاهی اوقات به صورت جداگانه) احساس کلی این رویداد، نوع روز، تعداد افرادی که در آن شرکت کرده اید، و غیره را در بر می گیرد. این ممکن است شامل عکس های راه اندازی اتاق های خالی و آیتم های تبلیغاتی، عکس های نزدیک و عکس های بلندگو از سخنرانان، عکس های مناسبی از مدیران و VIP ها و همچنین عکس هایی باشد که نشان می دهد رویداد به خوبی حضور یافته و پر از تعداد زیادی افراد است.

دنبال تنوع

به عنوان یک عکاس همیشه باید بدون توجه به نوع عکس هایی که برایتان می گذارید، انواع مختلفی داشته باشید. عکس های مختلف شکل و همچنین اندازه نسبی افراد در قاب را دریافت کنید. تنوع بیشتر شما ساده تر و راحت تر برای دریافت طرح بندی وجود دارد برای بروشور شرکت های بزرگ، نشریات سرمقاله و همچنین آلبوم عروسی.

برای خواندن پارت دو روی گزینه زیر کلیک کنید

۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت دو