۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت دو

۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت دو

۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت دو

5نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت دو

عکاسی-آموزش عکاسی-عکاسی مراسم هاعکاسی رویدادها-۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت دو

عکسبرداری-عکاسی رویداد چیزی است که ممکن است همیشه عکاسان را با شادی پر کند. جشن ویژه، احزاب شرکتی و جمع آوری کمک های غیرانتفاعی در این دسته قرار دارند. آثار هنری شهرت بدی نسبت به عکاسی رویداد شرکت دارند. این عمدتا به این دلیل است که یک نوع عکاسی بی نظیر است.

اگر چه درست است که بسیاری از جنبه های عکاسی شرکت می توانند تکراری باشند، اما در نظر داشته باشید که این حوادث نیز مزایای بیان خلاقانه را ارائه می دهند. دلایل این می تواند بسیار باشد. همیشه برنامه و ساختار مجموعه ای برای رویدادهای شرکت وجود دارد. این به این معنی است که می توان ساده ساخت یک لیست شات و بدون هیچ گونه مشکلی در حین انجام این عکس ها به دست آورد. این به شما این امکان را می دهد تا زمان بیشتری برای گرفتن این عکس ها به طوری که می خواهید در یک روش بسیار خلاق تر بخواهید.

مهم نیست که آیا شما یک رویداد را به نفع خود انتخاب می کنید و یا یک عکاس متولد می شوید، در اینجا چند راهنمایی است که به شما کمک می کند تا عکاسی رویداد خاص را انجام دهید. فقط خواندن به دانستن

سعی کنید در داخل دریا و بیرون بردن بشریت در دریای چهره قرار بگیرید

به غیر از عکس های ایجاد شده، ضروری است که شما برخی از نزدیکترین چهره های هیجان انگیز چهره افراد را دریافت کنید. نگاهی به چهره هایی که در واقع بهترین احساسات و احساسات را در این رویداد نشان می دهند. این پروژه شما را غنی سازی می کند و لمس گمشده ای را که هر کس به دنبال آن است را اضافه می کند و این به معنای کمال برای آن است.

ویرایش و سریع تحویل

اکثر عکاسان با تجربه در نهایت نیمی از کل عکس هایی را که شلیک کرده اند دور ریخته اند. این اتفاق نمی افتد به این دلیل که عکس ها خوب نیستند، اما چون چیزی است که خیلی مشابه و بهتر در یکی دیگر وجود دارد. توصیه می شود که سه فریم از هر گروه در یک رویداد را بسازید. به این ترتیب فایل های زیادی وجود دارد و پس از آن هیچ دلیلی وجود ندارد که شما حداقل نمی توانید یکی از سه فریم را قطع کنید، اگر نه دو. از آنجا که فقط مقدار محدودی از استفاده از عکس های رویداد وجود دارد، باید کرم عکس را دریافت کنید. شما می توانید برای یک فریم اضافی و یا دو اگر VIP ها وجود دارد و عکس واقعا خوب است. اما برای عموم مردم از سه فریم بهتر است. همان قاعده برای پانلیست ها و سخنرانان قابل استفاده است. شما باید سریعا ویرایش کنید و بهترین عکس ها را در طول زمان بگذارید.

برای خواندن پارت یک روی گزینه زیر کلیک کنید

۵نکته برای عکاسی بهتر از رویدادها پارت یک