۴ راه برای خواب آرام تر-پارت دو

۴ راه برای خواب آرام تر-پارت دو

۴ راه برای خواب آرام تر-پارت دو

4 راه برای خواب آرام تر-پارت دو

راه های خوای خوبخواب آرامخواب خوب-خواب خوب می تواند به عنوان فعالیت های مورد علاقه برخی از افراد بسیار مشهور باشد. هنگامی که شما بی قرار هستید و در سقف خیره شده اید، خیلی چیزها مهم نیست. با توجه به زمان، این هوشیاری شروع به احساس سرکوب می کند. پس از همه، خواب در طول یک روز انسان یکی از اساسی ترین حالت های فیزیولوژیک است و کمبود آن در هر دو ذهن و ذهن از بین می رود. برای کسانی که در ساعات روز صبح به چالش کشیده شده اند، باید قطعا به ذهن برسد.

خوشبختانه، راه حلی برای بی خوابی، روال معمول است – معمولی که برای شما مشخص است.

دکتر کریس وینتر، متخصص مغز و اعصاب و نویسنده راه حل خواب، یک روال است هر ترکیبی از عمل و محیطی که “به مغز می رسد که می داند چه اتفاقی می افتد.” یک مجموعه سازگار از تکنیک های شبانه می تواند به شیمی مغز شما کمک کند که از معماری پیچیده فعالیت های عصبی پشتیبانی کند که باعث خواب شبانه می شود. بخشی از یک ریتم عصبی پیچیده ای است که ما می توانیم خود را در آن قرار دهیم، دور از یک حالت منفعل از مرگ به جهان است. به طوری که یک رژیم ورزشی حالت عضلات را ایجاد می کند و یک روان خواب را به مغز می دهد تا تنش های روز را از بین ببرد.

تعدادی از تکنیک های اثبات شده با تحقیق، به تنهایی یا به صورت ترکیبی، می توانند الیکسیر شخصی شما به یک خواب آرام شبانه باشند. برای کمک به آزمایش، در اینجا چهار تغییری که می توانید بیدار شوید احساس خوبی داشته باشید.

۳٫ قدم زدن

شما صبح زور می بینید، بنابراین قهوه را می نوشید. شما هنوز هم در شب عصبی می شوید، بنابراین شما یک قرص خواب آورید. اما پایین و بالا و بعد دوباره هیچ راهی برای رسیدن به خواب مداوم و با کیفیت بالا نیست. اجتناب از کافئین حداقل شش ساعت قبل از خواب، اطمینان حاصل خواهد کرد که اثر تحریک کننده آن از زمانی که آماده خاموش شدن است از سیستم شما خارج است. اگر هنوز هم به عنوان پیشرفت شبانه هشدار می دهید، سعی کنید از ریختن یک لیوان شراب یا ظاهر قرص خوابیدن اجتناب کنید – اینها راه حل های کوتاه مدت است که به سرعت کیفیت خواب را بدتر می کند. آنها ممکن است در ابتدا به شما کمک کنند، اما آنها با معماری چرخه خواب، پیشرفت منظم از مراحل ۱ تا ۴ و دوباره به خواب رام، که در آن ما رویای را، دوباره به هم می پیوندیم. هر شب از سه تا چهار این دوره ۹۰ دقیقه ای تشکیل شده است. الکل و قرص ها عمیق ترین مراحل را مختل می کنند، به همین دلیل است که شما صبح احساس خنثی نمی کنید. شما ممکن است یک فنجان چای گیاهی یا تکنیک های آرام مثل یک کشش ملایم یا یک پیاده روی کوتاه را امتحان کنید. ذهن آرام کلید است. برای رسیدن به آن، کمتر است.

۴٫ یکپارچگی کلید است.

خواب تا ظهر ممکن است مانند یک لوکس به نظر برسد، اما هیچ کاری انجام نمی دهد. مهمترین جنبه ای که برای هر روال خواب وجود دارد، تداوم است – رفتن به رختخواب و بیدار شدن در تقریبا همزمان هر روز. این شامل تعطیلات آخر هفته است. نه تنها این باعث می شود که بدن ریتم خود را حفظ کند، بلکه مزایای دیگری هم دارد. تحقیقات مکررا پیوند بین خواب کافی (۷ تا ۸ ساعت) و وزن بدن سالم را پشتیبانی می کنند. تحقیقات بیشتری نشان می دهد که افرادی که برنامه های خواب سازگار را دارند، درصد پایین چربی بدن نیز دارند [۴]. به جای یک خط مشی دیوانه برای لباس و عجله کردن برای کار، گوشی را بگذارید و به رختخواب برود. زنگ هشدار خود را برای کشیدن صبح زود یا آرام ۵ دقیقه ای مدیتیشن تنظیم کنید، و شما ممکن است در نهایت به یک بدن سالم تر و عمیق تر، شب های خواب آلود تبدیل شوید.

برای خواندن پارت یک روی گزینه زیر کلیک کنید

۴ راه برای خواب آرام تر-پارت یک