چرا نوجوانان بیشتر افسرده هستند-پارت سه

چرا نوجوانان بیشتر افسرده هستند-پارت سه

چرا نوجوانان بیشتر افسرده هستند-پارت سه

چرا نوجوانان بیشتر افسرده هستند-پارت سه

چرا نوجوانان بیشتر افسرده هستند-پارت سه-نه تنها این: هیچ کس نمی کشد که تعامل اجتماعی فردی با سلامت روان بهتر مرتبط باشد. بنابراین حتی اگر ارتباط بین رسانه های اجتماعی و افسردگی را از بین ببریم، می توان گفت که آن را خنثی می دانیم – کاهش تعامل اجتماعی فردی قطعا می تواند موجب افزایش افسردگی و ناراحتی شود. و چرا تعامل اجتماعی فردی کاهش می یابد؟ احتمالا به دلیل زمان نمایش صفحه نمایش افزایش یافته است.

هیچ یک از اینها به این معنی نیست که شما باید از گوشی های هوشمند خود خارج شوید. همانطور که سایر مطالعات نیز مستند شده است، استفاده متوسط ​​از گوشی های هوشمند (حدود یک ساعت در روز) مضر نیست. در تجزیه و تحلیل داده های تحقیق سیستم نظارت بر ریسک جوانان توسط CDC، اثرات منفی بر سلامت روان تنها بعد از دو ساعت یا بیشتر در روز استفاده می شود. البته بیشتر نوجوانان (و بسیاری از بزرگسالان) از تلفن های هوشمند خود بیش از دو ساعت در روز استفاده می کنند (به طور متوسط ​​شش تا هشت ساعت در اوقات فراغت).

بعضی از آنها مانند سارا رز کوانگ، پس از اینکه گزیده کتاب iGen در «اقیانوس اطلس» منتشر شد، اظهار داشتند که ما نباید هیچ نتیجهای اتخاذ کنیم تا بتوانیم یک آزمایش کنترل شده را بهطور تصادفی به گروههای نوجوانان اختصاص دهد تا استفاده از تلفنهای هوشمند گسترده یا کم را انجام دهند. او به این نتیجه رسید، “سوء ظن من این است که بچه ها خوب می شوند”.

اما بد نیست بدانید ۵۰٪ نوجوانان بیشتر از افسردگی بزرگ در سال ۲۰۱۵ در مقایسه با چهار سال قبل رنج می برند. خوب است که میزان خودکشی دختران نوجوان در بالاترین سطح خود از سال ۱۹۷۵ نباشد. خوب است که دو بار کودکان و نوجوانان در حال حاضر در معرض آسیب های خودکشی بستری هستند. خوب نیست که نوجوانان بیشتری می گویند که تنها هستند و احساس نا امیدی می کنند.

iGen همچنین دارای ویژگی های مثبت و گوناگونی مثبت در کتاب است، از جمله میزان بارداری نوجوان و مصرف الکل و یک اخلاق کار قوی تر. به همین ترتیب هیچ سوء تفاهم وجود ندارد: روند نگران کننده در سلامت روان به این معنی نیست که هیچ روند مثبت وجود ندارد یا من از روند مثبت نادیده گرفته ام. در حقیقت، فصل ۱ جلد کتاب و مرکز، بسیاری از این روند مثبت را برجسته می کند، همانطور که در سایر کتاب ها نیز وجود دارد. همچنین باید مستندسازی روند بهداشت روان را به عنوان «انتقاد» این نسل به عنوان یک روانشناس تعبیر کنم؛ من این نگرش را بر مبنای زمینه من قرار می دهم؛ یعنی مسائل مربوط به سلامت روان، مستلزم درک و کمک شهوت انگیز است، نه تحریف.

با توجه به روند غیر قابل انکار منفی در سلامت روان نوجوانان و شواهد نشان می دهد که استفاده از گوشی های هوشمند حداقل بخشی از آنها است، استفاده از گوشی های هوشمند کودکان و نوجوانان محدود است. همانطور که با هر مداخله ای، خطرات انجام کار در مقابل انجام هیچ کاری نباید در نظر گرفته شود. به نظر می رسد که در محدود کردن استفاده از گوشی های هوشمند تا ۹۰ دقیقه در روز یا کمتر، خطر زیادی وجود دارد. با این حال، هیچ کاری انجام نمی دهد و نوجوانان همچنان به مدت ۶ ساعت + روز در روز با رسانه های جدید رنج می برند و این روند رشد منفی روانی منفی ادامه دارد.

من از یک محاکمه بزرگ و تصادفی کنترل شده که مستقیما به ارتباط بین علت و معلولی گوشی های هوشمند و افسردگی مربوط می شود، ستایش می کنم. امیدوارم چنین تحقیقاتی تأمین مالی و انجام شود، هرچند حتی اگر آن را سالها قبل از اینکه نتایج را می دانستیم، سالهاست. و اگر شواهد دیگری برای یک روند فرهنگی یا تکنولوژیکی دیگری که می تواند افزایش افسردگی، تنهایی و خودکشی در حدود ۲۰۱۲ را توضیح دهد، من را به آن می رسانند. در حال حاضر، استفاده از گوشی های هوشمند، احتمالا عامل تغییر است، بنابراین این موضوعی است که من با فرزندان خود صحبت می کنم و آن چیزی که من فکر می کنم دیگر والدین باید در نظر بگیرند. نوجوانان و بزرگسالان جوان به مشاوران کالج، مدیران نظرسنجی و درمانگران می گویند که آنها رنج می برند و ما باید گوش کنیم.

 

برای مطالعه قسمت های دیگر روی گزینه های زیر کلیک کنید

چرا نوجوانان بیشتر افسرده هستند-پارت یک

چرا نوجوانان بیشتر افسرده هستند-پارت دو