تخفیف ۵۰۰۰ دلاری هیوندای

تخفیف ۵۰۰۰ دلاری هیوندای

تخفیف ۵۰۰۰ دلاری هیوندای

تخفیف 5000 دلاری هیوندای

اخبار خودرو–تخفیف ۵۰۰۰ دلاری هیوندای-هیوندای در حال راهاندازی یک برنامه ریزشی است که اگر به جای یکی از مدلهای جدید خود جایگزین خودروهای یورو ۱ تا یورو ۴ شود، مبلغ ۵۰۰۰ پوند را پرداخت خواهد کرد.

در زیر نوآوری که از ۱ سپتامبر تا پایان سال ۲۰۱۷ آغاز می شود، وسایل نقلیه تا استاندارد Euro 3 از بین می روند، در حالی که مدل های Euro 4 در معرض فروش قرار خواهند گرفت.

بزرگترین انگیزه ارائه شده است اگر اتومبیل برای سانتافه جدید مبادله می شود، با هیوندای ۵۰۰۰ پوند از قیمت درخواست خود را. کوچکترین تخفیف با i10 است که با صرفه جویی ۱۵۰۰ پوند عرضه می شود.

برای اتومبیل های یورو ۴ Hyundai ارزش تجارت ماشین خودرو را به ارزش تخفیف اضافه می کند

تونی وایت هورن، هیوندای بریتانیا، گفت: “هیوندای متعهد به بهبود بهره وری و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است. در حال حاضر ما در حال ارائه وسیع ترین طیف وسیعی از نیروی برق در فروش در انگلستان است. ما در حال حاضر Ioniq جدید – اولین ماشین جهان را برای ارائه ترکیبی، پلاگین هیبریدی و کامل نیروی برق تمام در یک bodystyle راه اندازی شده است – و ما اولین تولید کننده به ارمغان آورد خودرو تولید سوخت سلولی به بازار در سال ۲۰۱۴ است.

“در حال حاضر، تا سال ۲۰۲۰، ۱۴ مدل سوخت جایگزین را به طور جهانی معرفی خواهیم کرد. این مدل شامل پنج خودروی هیبریدی، چهار هیبریدی پلاگین، چهار خودرو الکتریکی و یک خودروی با سوخت تمام عیار است.”

طرح ریزش هیوندای در برنامه های انگیزشی مشابه در بریتانیا که توسط مرسدس بنز، فورد و BMW آغاز شده، به برنامه های مشابه می پیوندد. اتومبیل های Opel و Fiat کرایسلر همچنین طرح هایی را در اروپا راه انداز کرده اند، اما هنوز برای بریتانیا ساخته نشده اند.