۵ شخصی که باید از زندگی خود بیرون کنید-پارت یک

۵ شخصی که باید از زندگی خود بیرون کنید-پارت یک

۵ شخصی که باید از زندگی خود بیرون کنید-پارت یک

5 شخصی که باید از زندگی خود بیرون کنید-پارت یک

ما به دوستانمان احترام می گذاریم تا خدمات اجتماعی را تشویق کنیم تا زمانی که ما پایین بیاییم، ما را تشویق کنیم، کمک کنیم، به ما کمک کنیم تا به وضوح چیزها را ببینیم، و همدمی حمایت کنیم. با این حال، اغلب دوستان ما می تواند همه چیز را بدتر کند. آنها در الگوهای رفتاری هستند که مفید یا حمایتی نیستند.

سالها پیش ما برخی از تحقیقات در مورد شبکه های اجتماعی انجام دادیم و کشف آنچه «منفی بودن در روابط اجتماعی» نامیده می شود، ظاهری است که باعث افزایش، و نه کاهش، استرس می شود.

در اینجا پنج نوع دوستی وجود دارد که شما واقعا نیازی به آن ندارید.

۱٫ آقای / آقایان من به تو گفتم گاهی اوقات در تلاش برای حمایت، یک دوست می گوید “من به شما گفتم” البته، این مفید نیست، و نه حمایتی. این واقعا در مورد دوست شما درست است از آن است که در مورد حمایت از شما. اگر دوست دارید که همیشه این کار را انجام دهد: آنها را بکشید!

۲٫ Debbie / Denny Downer. البته دوستان شما افسرده و یا گاهی بدبین می شوند. با این حال، شما به دوستان خود در زندگی خود نیاز ندارید که همیشه منفی هستند، به خصوص هنگامی که شما خوشحال و خوش بین هستید – می دانید، دوست که همیشه اشکالات همه چیز را می بیند. دوستان را انتخاب کنید که می تواند به شما یک دیدگاه عینی بدهد، نه کسانی که همیشه به طرف تاریکی کشیده می شوند.

۳٫ همه چیز درباره من است. نارسیسا ها به سادگی دوست های خیلی خوبی نیستند. آنها تمرکز خود را دارند، بنابراین هنگامی که شما نیاز به حمایت دارید، نمی توانید بر آن تکیه کنید. نوع دیگری از دوست من در مورد من کسی است که نیاز به اعتبار برای همه چیز دارد یا اینکه به طور مداوم نیاز به تأثیر عاطفی دارد. همه چیز را به شما نمی دهد آنچه که در زندگی شما نیاز دارید.

برای مطالعه پارت های دیگر روی گزینه زیر کلیک کنید

۵ شخصی که باید از زندگی خود بیرون کنید-پارت دو