چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت یک

چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت یک

چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت یک

علیرغم تلاش های مهندسان، بسیاری از عوامل باعث شده اند که اتومبیل ها کمتر لذت بخش باشند از سال های گذشته. در اینجا ۱۰ مورد از آنها وجود دارد:

چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت یک

۱ تست ایمنی پرشور

 

اتومبیل ها باید این تست های تصادف را تحویل دهند اگر آنها بتوانند شانس فروش و ارائه سیستم ها را برای آنها فراهم کنند تا مقدار زیادی از وزن را به دست آورند، که در نتیجه آنها را قادر می سازد تا از وقوع حادثه جلوگیری کنند، اما هیچ کس اندازه گیری نمی کند که مشتری مهم نیست

۲ تجهیزات

 

به مردم انتخاب ماشین سبک، پاسخگو با حداقل تجهیزات و یا لغزش اضافه وزن در ابزارک و بیشتر مشتریان گزینه فوق العاده هر زمان را انتخاب کنید.

۳ سایز

 

به طور فزاینده، مردم می خواهند در خودروهای بزرگ دیده شوند، زیرا آنها تصویری را که می خواهند برای طراحی آن مناسب باشند. امروزه مردم هم عمدتا بزرگتر از نسل یا دو سال پیش هستند و در نتیجه به فضای بیشتری نیاز دارند. و فضای بیشتری به معنی وزن بیشتر، عرض بیشتر و سرگرم کننده تر است.

۴ EMISSIONS

 

در آنجا جایزه مهندسی وجود دارد که هنوز هم می تواند اتومبیل های فوق العاده و کاملا سازگار با انتشار گازهای گلخانه ای را تولید کند، اما همه تجهیزات باعث اضافه وزن و تخریب شخصیت موتور می شود.

۵ توربو شارژ

 

تقریبا تمام اتومبیل های ورزشی در حال حاضر توربوشارژ هستند، و گرچه پیشرفت های زیادی انجام شده است، هنوز هم پاسخ دریچه های دریایی ضعیف تر و صداهای کمتر جالب تر از آن است که آنها به طور معمول باقی می ماند.

برای مطالعه پارت های دیگر روی گزینه های زیر کلیک کنید

چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت دو