چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت دو

چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت دو

چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت دو

علیرغم تلاش های مهندسان، بسیاری از عوامل باعث شده اند که اتومبیل ها کمتر لذت بخش باشند از سال های گذشته. در اینجا ۱۰ مورد از آنها وجود دارد:

چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت دو

اخبار خودرواخبار خودروهای خارجیخودروهای لوکس

۶ کنترل قدرت الکتریکی

 

فرمان نیروی الکتریکی الکترونیکی (EPAS) تقریبا در سراسر هیئت مدیره بسیار قدرتمند است و اجازه می دهد تا مهندسین فرمان را به نحوی رفتار کنند که آنها می خواهند و هنوز هم بسیار بد در راننده احساس می کنند که جاده ها.

۷ هیدرولیز کردن

 

این امر به طور فزاینده ضروری خواهد بود، اما موتورهای الکتریکی و باتری ها وزن، فضای سایبر را افزایش می دهند و تقریبا در همه موارد، اتومبیل هایی را که به آنها متصل می شوند، کندتر از آنچه می خواهند بدون جرم بسته هیبریدی می باشند.

۸ تکنولوژی تایر

 

لاستیک های مدرن باور نکردنی هستند، اما شما فقط باید یک MG B قدیمی را در لاستیک وحشتناک رانندگی کنید و ببینید که چقدر سرگرم کننده در سرعت کاملا قانونی نتیجه می کند که در این راستا، اگر هیچ کس دیگر، تمام پیشرفت ها در مسیر درست نیست.

۹ سیستم های کنترل پایداری

 

ما آنها را نمی گیریم و هر خودرو باید داشته باشد، اما بعضی از آنها حتی نمی توانند خاموش شوند، حتی زمانی که ماشین در یک تریلی خصوصی راه اندازی می شود. و این جالب نیست

۱۰ چرخ دنده FLAPPY-PADDLE

 

شما نمی توانید از رانندگی اتومبیل لذت ببرید بدون این که در فرایند رانندگی دخالت داشته باشید. هرچیزی که شما را از این فرآیند حذف می کند لذت رانندگی را کاهش می دهد

 

برای مطالعه پارت های دیگر روی گزینه های زیر کلیک کنید

چرا خودروها سرگرم کننده تر شده اند-پارت یک