مازراتی Ghibli facelift با توربو V6 قوی تر

مازراتی Ghibli facelift با توربو V6 قوی تر

مازراتی Ghibli facelift با توربو V6 قوی تر

مازراتی Ghibli facelift با توربو V6 قوی تر

مازراتی Ghibli facelift با توربو V6 قوی تر-اخبار خودرواخبار خودروهای لوکس-Maserati Ghibli ظاهر شده خود را در موتور نمایش چنگدو در چین نشان داده است، نشان می دهد که چگونه ماشین قبل از رسیدن به جاده ها در اوایل سال آینده نگاه خواهد کرد

مانطور که با عکس های تازه منتشر شده نشان داده شده، رقیب BMW 5 سری و مرسدس کلاس E کلاس می شود با ضربه گیر در هر دو انتها و یک پنجره جلو جلو.

کمی تغییر کرده است در داخل به دلیل این که اخیرا با یک سیستم سرگرمی جدید و طراحی داشبورد به روز شد. اگرچه مدل ۲۰۱۸ برای بهبود عملکرد و لوکس تکنولوژی جدیدی به دست می آورد.

جدید برای Ghibli فشرده شده است کنترل ثبات یکپارچه خودرو (IVC)، که ادعا شده است برای افزایش توانایی های پویایی ماشین در حالی که حفظ ایمنی ESP.

این ماشین همچنین فرمان هیدرولیکی را برای یک سیستم الکتریکی مبادله می کند، به یکپارچه سازی فن آوری کمک های رانندگی مانند Assist بزرگراه، کمک به نگهداری خط و فعال بودن نقطه کور چشمگیر کمک می کند. همراه با کنترل کروز کنترل پذیر و شناسایی ترافیک، این ویژگی ها به عنوان بخشی از بسته کمک درایور اختیاری می باشد.

Gibli همانند خواهر و برادرش Quattroporte بزرگتر GranLusso و GranSport را دریافت می کند . این ترمزها اتومبیل های لوکس و ورزشی فعلی را جایگزین می کند. با این حال، قیمت آنها نباید به شدت تغییر کند، به این معنی که ماشین ورودی در حدود ۵۰،۰۰۰ پوند شروع خواهد شد.

اخیرا قدرت موتورهای دیزلی و بنزین ۳٫۰ لیتری V6 با قدرت فوق العاده ای به دست آورده است، اما Maserati با افزایش ۲۰ اسب بخار و ۲۲ اسب بخار، بیشترین خروجی را در اختیار دارد. این رقم به ۴۲۴ اسب بخار و ۴۲۸ پوند فوت می رسد. ۲۷۱ اسب بخار و ۴۷٫۹mpg ترکیبی را ارائه می دهد.