دو خودروی الکتریکی هوندا برای سال ۲۰۱۸

دو خودروی الکتریکی هوندا برای سال ۲۰۱۸

دو خودروی الکتریکی هوندا برای سال ۲۰۱۸

دو خودروی الکتریکی هوندا برای سال 2018

اخبار ماشین های خارجیاخبار خودروخودروهای لوکس-دو خودروهای الکتریکی هوندا برای سال ۲۰۱۸-هوندا در سال ۲۰۱۸ دو خودروی الکتریکی جدید را راه اندازی خواهد کرد – یکی برای بازار چین و دیگری برای فروش جهانی – همانطور که تلاش می کند جایی که رقیب خود را از دست داده است، هدف خود را از دوبرابر شدن فروش توسط نیروی الکتریکی ۲۰۲۵

اولین مدل در یک نمایشگاه خودروی فرانکفورت در ماه آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت. مفهوم شهری EV، به یک ماشین تولیدی که با اروپا به عنوان بازار کلیدی آن طراحی شده، تاثیر می گذارد. یک تصویر پیش نمایش از آنچه به نظر می رسد خوشه ابزار آن در طول شارژ (تصویر بالا) منتشر شده است.

ورود این خودرو و دوم EV برنامه ریزی شده تغییر مسیر در هوندا را نشان می دهد. این نام تجاری باعث شده است که خودروسازی هیدروژنی با Clarity (تصویر زیر) منجر شود و از زمان آغاز Insight در سال ۱۹۹۹ پیشگام هیبرید پیشرو بوده است. اما، همراه با سایر تولیدکنندگان ژاپنی، تا زمانیکه اکنون.

مدیریت ارشد آن قبلا متذکر شد که مزایای انتشار واقعی خودروهای الکتریکی پس از تولید برق، فناوری را توجیه نکرد و به جای آن ترجیح می داد که تمرکز خود را بر طراحی خودروهایی که از سلول های سوخت هیدروژن ساخته شده بودند تمرکز کند. با این حال، افزایش فشار سیاسی برای فروش خودروهای الکتریکی در چین و سایر نقاط جهان باعث تغییر در استراتژی شده است.

به منظور تسریع پیشرفت خودروهای الکتریکی، مدیر شرکت هوندا، Takahiro Hachigo، در اکتبر ۲۰۱۶، با ایجاد سرمایه گذاری برای ساختن تخصص فنی که انتظار می رود تا زمان بیشتری به طور کامل خودروهای الکتریکی تولید شود، دستور داد تا بخش توسعه خودرو خودروی الکتریکی را ایجاد کند. اخیرا، هوندا هیتاچی را برای تشکیل یک شرکت خودروی الکتریکی جدید همکاری کرده است.

اندکی جزئیات مربوط به اولین EV در جهان قرار گرفته است، فراتر از هوچیگو گفت: “یک بسته باطری با وزن بسیار بالا، مدیریت حرارت یکپارچه و تکامل توابع انتقال انرژی – هر دو به خودرو و از خودرو”. او پیشنهاد کرد که طرح ترانسفورماتور “آزادی بیشتری در طراحی بسته بندی خودرو ایجاد کند”.

هچيگو همچنين نشان داد که هوندا سيستم جديد شارژي با سرعت بالا را بررسي مي کند که قادر به اضافه کردن ۱۵۰ ميليون دامنه براي هر ۱۵ دقيقه شارژ و نيز تکنولوژي شارژ بي سيم است.

علاوه بر این، هوندا موتور جدید هیبریدی دو مرحله ای را در سراسر محدوده اروپایی خود به راه می اندازد، با شروع جدید CR-V، که به صورت نمونه اولیه در نمایشگاه فرانکفورت نشان داده خواهد شد و در سال آینده فروش خواهد شد. سیستم دو موتوره به یک موتور بنزینی ۲٫۰ لیتری پیوسته و در حال حاضر در ایالات متحده و ژاپن در هیوندای Odyssey Hybrid و Accord Hybrid فروخته شده است.