تصاویر جدید BMW M8

تصاویر جدید BMW M8

تصاویر جدید BMW M8

تصاویر جدید BMW M8 تصاویر جدید BMW M8 تصاویر جدید BMW M8

تصاویر جدید BMW M8عکس های ام ۸ بی ام وبی ام ام و-BMW در تلاش است تا نسخه های ممتاز M8 و M8 را از آینده ۸ سری آماده برای راه اندازی در ماه های آینده ارائه دهد – اجازه می دهد ما snappers گرفتن عکس واضح تر از اتومبیل های تولیدی در عمومی.

اخیرا در پوشش کمرنگ دیده می شود، M8 با کارایی بالا در Nürburgring و در اطراف آن آزمایش شده است. در تصویر زیر، یک کوپه دیده می شود که در سرعت حرکت می کند. مهندسان با استفاده از زمان برای نهایی تنظیم کالیبراسیون قدرت و تنظیم شاسی.

مصرف M8 ورزشی بزرگ، خروجی چهار برابر و یک ظاهر تهاجمی بیشتر نسبت به سری ۸ معمولی برای نشان دادن توان افزایی آن است.

سری ۸ برای اولین بار در نمایشگاه خودروی لس آنجلس در اواخر سال جاری، قبل از فروش در نیمه دوم سال آینده، با M8 به زودی در آینده آغاز خواهد شد.

ین خودرو در بالای ۸ سری که اخیرا تایید شده است، قرار دارد که پیش از این توسط Concept 8 Series پیش بینی شده است و توسط همپیمان استقامتی مسابقه M8 GTE پیوست. این احتمالا توسط یک نسخه ارتقا یافته موتور بعدی موتور ۴٫۴ لیتری دوقلوهای توربو V8 با موتور M5 و یک موتور چهار سیلندر M xDrive به اشتراک گذاشته خواهد شد. BMW اعلام کرده است که خودروی تولیدی دارای لوله های اگزوز quad quad exhaust، ترمزهای بزرگتر و ورودی های هوای بالا است، اگرچه اطلاعات بیشتر داده نشده است.

فرانک ون میل، مدیر بخش M، گفت: “مفهوم و توسعه استاندارد BMW 8 سری و مدل M به طور موازی اجرا می شود. آینده BMW M8 بر روی ژن های سری ۸ تولید خواهد شد و DNA آن را با قابلیت ردیابی و بخش های اضافی سخاوتمندانه، دقت و چابکی افزایش می دهد. این همه به یک تجربه رانندگی که دارای مشخصه های آشنا BMW M می باشد و به نیازهای دقیق مشتریان ما رضایت می دهد.

ون میل به Autocar گفت: “ما از همان ابتدا با طرح گسترده تر ۸ سری مشغول به کار بوده ایم.” چالش ما به عنوان مهندسان در حقیقت این بود که اطمینان حاصل شود که ماشین استاندارد برای مشتریانش بیش از حد ورزشی نیست زیرا ما می خواستیم M8 احساس گناه درست کنید همچنین، چون تمام مشتریان ۸ سری خودروی M را نمی خواهند. ”

خودشان نشان می دهد که ۸ سری و M8 از ​​همان پلت فرم به عنوان ۷ سری و ۵ سری استفاده خواهد کرد، و M ماشین به مقدار زیادی از موتور و رانندگی از آینده چهار چرخ موتور M5 را به اشتراک بگذارید.

“با این حال، من نمی توانم آن را تایید کنم،” گفت: ون میل، “به جز می گویند که ما به دنبال بازار کوپه ورزشی لوکس نزدیک است و ما شاهد تعداد زیادی از ماشین های چهار چرخ در آن در حال حاضر. ما همچنین قبلا ثابت کرده ایم که سیستم چرخ دنده M xDrive ما دارای قابلیت خنک کاری جدید M5 نیست و برخی از روزنامه نگاران نیز امیدوارند تا آن را آزمایش کنند و به اندازه کافی بنویسند. هیچ چیز برای ترس از درایو چهار چرخ وجود دارد.

“ما قطعا می خواهیم بیانیه ای را با این خودرو بنویسیم. این در بالای محدوده مدل ما قرار می گیرد و در حال حاضر ما هیچ برنامه تاییدیه ای برای مدل تولید سری در بالای آن نداریم، بنابراین ما می دانیم که باید مشخصاتی را که موقعیت خود را در سلسله مراتب خود قرار می دهد داشته باشیم. “بنابراین انتظار می رود بیشتر از ۶۱۵ اسببخار M5 بعدی احتمال دارد که عرضه شود.

خودروی مسابقه ای M8 GTE اولین مسابقه خود را در دیتونا در ۲۴ ساعت آینده در ژانویه سال آینده به پیش می گذارد و برای اولین بار در شش سال آینده، با تلاش تیم BMW در زمینه مسابقه ی ۲۴ ساعته ی یورو ۲۰۱۸ در لمن، به پایان می رسد.

M8 حق بیمه سنگینی را نسبت به استاندارد ۸ سری به همراه خواهد داشت، بنابراین قیمت پایانی که حتی از i8 Supercar نیز بالاتر است، مطمئنا است. مرسدس AMG S63 کوپه در حدود ۱۳۱۰۰۰ پوند شروع به کار می کند، بنابراین M8 باید با رقبای خود در رقابت های استواتگار رقابت کند.