خودروی Chery برای بازار اروپا

خودروی Chery برای بازار اروپا

خودروی Chery برای بازار اروپا

خودروی Chery برای بازار اروپا

اخبار خودروخودروهای چینیخودرو chery-چینی خودروساز چینی وارد یک ورودی تازه به بازار اروپا در قالب یک SUV جدید خواهد شد – و بیشتر از طراحی آن پیش از نمایشگاه فرانکفورت نشان داده شده است.

همانطور که با تصاویر جدیدی از عقب، سمت و بینی خودرو نشان داده شده است، مدل Chery ترکیبی از خطوط معمولی SUV و یک جبهه ساده است که متفاوت از آنچه که از Land Rover Discovery است. یک زلزله زودتر از داخل کشور، یک نمایشگر سرگرمی و سرگرمی بالا و سیستم کنترل آب و هوا را نشان داد.

این خودرو بر اساس آنچه Chery به عنوان یک پلت فرم “همه جدید، با کیفیت بالا” توصیف می کند، ساخته شده است، هرچند این شرکت نمی گوید که آیا این یک عرضه برتر خواهد بود که با BMW X3 و مرسدس بنز GLC رقابت کند یا رقیب بیشتر جاده های SUV مانند Ford Kuga و Vauxhall Grandland X. ایمنی سقوط نیز به عنوان استانداردهای تولید کنندگان اروپایی برجسته شده است.

Chery همچنین بر مدل های الکتریکی تمرکز خواهد کرد. تلاش اروپایی این شرکت تنها خودروهایی با هیبرید خنک، پلاگین هیبریدی و نیروی برق کامل را تولید خواهد کرد.

ازارهای انتخاب شده برای ورود نام تجاری هنوز نام تجاری به اروپا هنوز مشخص نشده است، اما Chery اعلام کرده است که اروپا طراحی و مهندسی امکانات اروپا را به طور خاص برای مدل باز خواهد شد.

چری یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در چین است. در سال ۲۰۱۶ بیش از ۷۰۰،۰۰۰ خودرو فروخته شد و ۱۰۰،۰۰۰ آن از بین رفته است. صادرات چری در سال گذشته تقریبا ۳۰ درصد از کل صادرات ماشین چین را تشکیل داد.

این نام تجاری، اگر آن را به جای یک بازار بزرگ در بازار مسکن قرار دهد، در رقابت مستقیم با نام تجاری Geely’s Lynk & Co، رقیب چینی خودروساز چینی قرار دارد که زیر Volvo و در سال ۲۰۱۰ از Ford خریداری شده است.