برای داشتن موهای زیبا و پرپشت چه کارهایی باید انجام دهیم

برای داشتن موهای زیبا و پرپشت چه کارهایی باید انجام دهیم

برای داشتن موهای زیبا و پرپشت چه کارهایی باید انجام دهیم

برای داشتن موهای زیبا و پرپشت چه کارهایی باید انجام دهیم

سلامت موبهداشت مو-برای داشتن موهای زیبا و پرپشت چه کارهایی باید انجام دهیم-مو به دلیل استفاده از برخی از محصولات آرایشی که پر از سم هستند، اما در این مقاله ما از دکتر هیرام می خواهیم به شما یک روش طبیعی برای سوزاندن موهای خود را بدهد که موهای شما ضخیم و براق خواهد بود. توصیه ما این است که این مقاله را از دست ندهید. با ما بیا.
اغلب هنگامی که ما در مورد سم زدایی صحبت می کنیم، ذهن ما به روش های مختلفی برای سم زدایی بدن مانند آب آشامیدنی، مصرف بیشتر فیبر و اجتناب از کافئین و غذاهای فرآوری می پردازد، اما جالب است بدانید که موهای شما نیز سم زدایی نیاز دارند.

مردم عادت به خرید محصولات زیبایی برای مو برای موهای درخشان، براق و زیبا دارند، اما شما باید بدانید که این محصولات زیبایی شامل مواد شیمیایی و سموم است که می تواند مو و سلامت بدن را آسیب برساند.
هنگام استفاده از انواع محصولات زیبایی مانند ماسک، ژل و اسپری حاوی مواد مضر مانند پودر زغال سنگ، فرمالدئید و اسید رتینوئیک، آنها به عنوان سرطان زا محسوب می شوند.
ما به شما دستورالعمل هایی می دهیم که موهای شما را سمی کنند.
در این روش، مو را با شامپو و سپس یک صابون طبیعی طبیعی و سالم استفاده کنید.

شامپو طبیعی پاک کننده مو
استفاده از نوشابه های گازدار به عنوان یک شامپو موی رنگی، جذب نوشابه های گازدار و پوست بیش از حد، و همچنین باز کردن منافذ های ساقه مو برای حذف سموم و چربی ها، و به اندازه کافی برای ماساژ در موهای خود در حمام است.
سودا پتاسیم pH را برای موهای شما تنظیم می کند و از فولیکول های مو حذف و از بین می رود. این روش را برای سم زدایی موها یک بار در هفته برای ۴ ماه ادامه دهید.

نرم کننده و تقویت کننده طبیعی مو
مخلوط سرکه سیب و عسل به عنوان یک حالت دهنده و نرم کننده مو استفاده می شود، سرکه سیب به طور طبیعی اسیدی است و پس از خروج مواد سمی از ساقه ها موجب بسته شدن منافذ ساقه ها و تقویت موها می شود.
این ترکیب به دلیل دارا بودن عسل موها را نرم و درخشان می کند.
کافی است تا یک قاشق جوش شیرین را در یک فنجان آب بریزید و ترکیب جوش شیرین و آب را مانند شامپو روی سرتان ماساژ و پس از ۳ تا ۵ دقیقه شستشو دهید، سپس عسل خام يا تركيب عسل و سركه را بر روی موهای خیس ماساژ دهيد و چند دقیقه بعد آن را بشویید.
هنگام استفاده از اين روش سم زدایى مو به برخى نكات توجه داشته باشيد:
جوش شيرين به خوبى در آب رقيق شده باشد.
هنگام شست و شو از آب سرد استفاده کنید.
اين روش سم زدايى مو را یک بار در هفته انجام دهید.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان