ماشین Suzuki Swift Sport

ماشین Suzuki Swift Sport

ماشین Suzuki Swift Sport

ماشین Suzuki Swift Sport

سووزوکی سومین نسل سوئیفت ورزشی را در نمایشگاه فرانکفورت راه اندازی کرده است، با تایید اینکه مقیاس ها فقط ۹۷۰ کیلوگرم را نشان می دهد.

جرم پر از وزن خودرو ۷۵ کیلوگرم کمتر از سوی Swift Sport قبلی است و به عنوان بخشی از “طراحی مجدد کامل” است که برند وعده داده است “سطح کاملا جدیدی از هیجان برای رانندگان ورزشی در سراسر جهان” ارائه می دهد.

Swift Sport یک موتور توربوشارژ برای اولین بار خواهد داشت. نسخه قوی تر ۱۳٫۸ اسب بخار ۱٫۴ لیتری موتور بوستر جت استفاده شده در کراساور Vitara جایگزین فعلی به طور طبیعی aspirated 1.6 لیتری ۱۳۶ اسب بخار واحد. تنها خروجی تایید شده برای موتور جدید در این مرحله، رقم گشتاور ۱۷۰ کیلوگرم است.
درایو به چرخ های جلو از طریق همان گیربکس دستی شش سرعته که توسط ماشین قبلی استفاده می شود، ارسال می شود. برند ادعا می کند که مدل جدیدش از تعلیق تکامل یافته برای ارائه سواری بهبود یافته و ثبات بالا با سرعت بالا استفاده می کند.

Swift Sport رقیب مدل هایی از جمله Abarth 595 و Ford Fiesta ST است و قرار است در تابستان آینده عرضه شود. این هزینه بیشتر از مدل فعلی است که از ۱۳،۱۰۰ پوند قیمت دارد.

ورودی نسل جدید خنک کننده خودرو به دنبال شواهد استاندارد Swift در نمایشگاه ژنو در ماه مارس است. علاوه بر موتورهای سنتی، این خودرو برای اولین بار از گزینه قدرت موتور هیبریدی در دسترس است.
مشخصات فنی Swift Sport از SZ5 Swift بالایی برخوردار است و شامل یک صفحه نمایش ۴٫۲ اینچ دیجیتال در جای دیجیتال ابزار و فن آوری جدید راننده، از جمله یک سیستم تشخیص مستقیم است که از یک دوربین Monocolour و سنسور لیزری استفاده می کند در تاریکی کار می کند

این فن آوری راننده را با یک هشدار بصری و صوتی فراهم می کند که احتمال وقوع ضربه را پیش از شروع ترمز اضطراری خود مختار می کند. این هشدار خروج خط و کمک های پرتو را ارائه می دهد، در حالی که یک دستگاه رادار اضافی کنترل کروز انطباقی را کنترل می کند.