ماشین جدید الکتریکی هیوندای

ماشین جدید الکتریکی هیوندای

ماشین جدید الکتریکی هیوندای

ماشین جدید الکتریکی هیوندای

هیوندای مدل های SUV خود را با دو مدل جدید و یک نسخه الکتریکی از Kona جدید راه اندازی خواهد کرد؛ سه نفر از ۳۰ هیوندای جدید که تا سال ۲۰۲۱ به عنوان بخشی از طرح آن به عنوان شماره یک نام تجاری آسیایی در اروپا می آیند. Kona EV در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ راه اندازی خواهد شد.

سخنگوی شرکت Euy-Sun Chung، هیئت مدیره هیوندای، گفت که این شرکت تا سال ۲۰۲۰ یک خودرو جدید A-SUV با کوچکتر از Kona را راه اندازی خواهد کرد. یک SUV بزرگ که در بالای توسان قرار دارد، برای تکمیل محدوده پنج مدل SUV مارک را دنبال خواهد کرد.
جدید Hyundai Kona کوچک SUV راه اندازی شد

چانگ گفت: “ما نیازهای مشتریان خود را تجزیه و تحلیل کرده ایم و بخش SUV نیز در حال رسیدن به اشباع است.” “ما معتقدیم که در بخش B-SUV بیشتر جایی برای رشد بالقوه وجود دارد [جابجایی فشرده مانند Kona و Juke]. رانندگان جوان به دنبال اتومبیل های کوچک، اما جامد و قدرتمند هستند.

“طرح ما این است که تا یک بخش SUV توسعه دهیم که تا سال ۲۰۲۰ کوچکتر از کنا است، بنابراین ما می توانیم SUV را از بخش A تا E در نظر بگیریم، بنابراین ما همچنین یک بخش SUV E را که بزرگتر از سانتافه است، رول می کنیم. ما می خواهیم یک SUV کامل به منظور پاسخ به نیازهای مشتریان ما. ”

سوپروایزر های سری یک در بازار های نوظهور مانند هند بسیار محبوب هستند و مقامات هیوندای اظهار داشتند که امیدوار هستند که خودروی جدید نیز به خریداران خودروی اول تبدیل شود. بخش بزرگتر بخش E-SUV احتمالا برای بازارهایی مانند آمریکای شمالی طراحی شده است.
نظر: چرا شرکت های خودرو سازی جهانی SUV ها را دوست دارند؟

چانگ گفت که Kona EV برنامه ریزی شده بخشی از تمرکز شرکت بر وسایل نقلیه جایگزین سوخت مانند Ioniq است که با سه نیروی متفاوت در دسترس است.

چانگ گفت: “ما مدل خودروی الکتریکی Kona EV را تا سال آینده راه اندازی خواهیم کرد. ما بیشتر به خودروهای سازگار با محیط زیست مانند EV و خودروهای الکتریکی هیدروژن متمرکز خواهیم شد.”

مقامات هیوندای اعلام کردند که هدفشان این است که Kona EV دارای حدود ۲۴۰ مایل باشد.

چانگ تایید کرد که آیا مدل جدید SUV و یا Kona EV در اروپا فروخته خواهد شد.