هواوی میت ۱۰ در سه مدل

هواوی میت ۱۰ در سه مدل

هواوی میت ۱۰ در سه مدل

هواوی میت 10 در سه مدل

Huawei Mate 10 سری که قرار است در ۱۶ اکتبر وارد شود. ما یک نوک از یک توزیع کننده Huawei دریافت کردیم و گفتیم که Mate جدید ممکن است در سه نوع ظاهر شود، به جای این دو شایعه تا کنون – Huawei Mate 10 استاندارد، Huawei  bezel Mate 10 Pro و Huawei Mate 10 Lite با بودجه دوستانه.
طبق نظر ما، Huawei Mate 10 یک صفحه LCD IPS با رزولوشن ۵٫۹ اینچی و رزولوشن Full HD دارد. بدیهی است که چیپ ست جدید انتظار می رود که Full HD باشد و دوربین دوگانه پشتی Leica با Sport دارای یک دیافراگم f / 1.6 با نور است. به اندازه کافی جالب توجه است که اسکنر اثر انگشت در جلوی صفحه اصلی قرار گرفته است.

ما می دانیم که Huawei با گوشی EntireView یک گوشی بدون گوشی اندرویدی راه اندازی می کند. نوک نشان می دهد این خواهد بود Huawei Mate 10 Pro، اما صفحه نمایش خواهد شد AMOLED با وضوح QHD. دوربین همانند نسخه معمولی خواهد بود. از آنجا که قسمت جلوی بیشتر توسط صفحه نمایش گرفته می شود، اسکنر اثر انگشت روی پشت قرار می گیرد. چیپ ست نیز آخرین Kirin 970 خواهد بود.

گزینه سوم Mate 10 Lite نامگذاری شده و با صفحه نمایش ۵٫۹ اینچی FullHD به عنوان نسخه معمولی، اما بدون لایکا در پشت عرضه خواهد شد.