معرفی Live Messages گلکسی نوت ۸

معرفی Live Messages گلکسی نوت ۸

معرفی Live Messages گلکسی نوت ۸

معرفی Live Messages گلکسی نوت 8

سامسونگ گلکسی نوت ۸ در روز جمعه در ۴۲ کشور جهان عرضه میشود و سامسونگ اولین تبلیغ تلویزیونی کامل خود را برای آن منتشر کرده است. چه راهي بهتر است از طريق دعوت از احساسات به مخاطب تجاوز کند؟

در جدیدترین آگهی Galaxy Note8، عشق موضوع است و دو بازیگر تصویری یک زن و شوهر جدید را نشان می دهند که احساسات خود را برای یکدیگر درک می کنند. این زوج با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند با استفاده از ویژگی های جدید Live Messages سامسونگ، که پیام های شخصی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.
در پایان آگهی، بیننده با احساس زوال عاطفی در رابطه با زن و شوهر رابطه برقرار می کند، در این صورت دختر پیامی را به پسر می فرستد تا احساسات خود را برای وی بیان کند تا احساسات خود را به نمایش بگذارد. به نوبه خود، پس از اعتراف به احساسات خود، یک شوخی دلتنگانه ایجاد می کند.

این آگهی زیبا است که برای درخواست تجدید نظر به هر کسی که در مراحل اولیه یک رابطه با شخص دیگری دیوانه شده است، هدف قرار گرفته است.

با استفاده از این آگهی جدید، سامسونگ توجه داشته باشید گلکسی را به توده ها بازمی گرداند، نه اینکه آن را به عنوان یک جوراب شلواری به کار برند. بله، شما هنوز هم می توانید صفحات وب را کپی کرده و مجموعه ای بی نظیر از یادداشت های دست نوشته را نگه دارید، اما این یادداشت فقط برای حرفه ای ها نیست. این برای هر کسی که میخواهد از آن استفاده کند، و تبلیغ یک راه عالی برای نمایش  Live Messages را انتخاب کرد.