آیفون X اپل سریع ترین گوشی هوشمند

آیفون X اپل سریع ترین گوشی هوشمند

آیفون X اپل سریع ترین گوشی هوشمند

آیفون X اپل سریع ترین گوشی هوشمند

مقایسه آیفون x با دیگرگوشی هاآیفون X اپل سریع ترین گوشی هوشمند– آیفون X یکی دیگر از کارهای سریع Geekbench را انجام داد تا خود را به عنوان سریعترین گوشی هوشمند متصل کند.

گل سرسبد آینده اپل حتی بالاتر از آن که در آخرین بار گلزنی کرد و همه گوشی های هوشمند را در اطراف ترساند. معیارهای تخصیص داده شده در مقایسه بین مقیاس های پلت فرم عالی نیستند، اما تفاوت هنوز چشمگیر است.

چیپ ست A11 Bionic تقریبا دو برابر نمره تک هسته A10 Fusion، که پیش از Snapdragon 835 و Exynos 8895 Octa پیش رفت، دو برابر شد. جالب اینجاست که Bionic A11 دارای بالاترین نمره چند هسته ای است، اولین بار برای تراشه Apple.
اپل A11 Bionic دارای یک پردازنده شش هسته ای با دو هسته قدرتمند و چهار قدرتمند است. اما جایی که بیشتر از نسل قبلی A10 Fusion متفاوت است توانایی اجرای همزمان تمام شش هسته است – A10 Fusion تنها می تواند یک خوشه را در یک زمان اجرا کند – یا هسته های سریع و کارآمد.

آیفون ایکس نیز ۳ گیگابایت رم دارد – همانند آیفون ۷ پلاس و ۸ پلاس و بیشتر از ۲ گیگابایت آیفون ۸ و آیفون ۷ – بیش از اندازه به اندازه کافی برای تجربه صاف در iOS است.