رنگ و قیمت گوشی های گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL

رنگ و قیمت گوشی های گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL

رنگ و قیمت گوشی های گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL

رنگ و قیمت گوشی های گوگل پیکسل 2 و پیکسل 2 XL

رنگ و قیمت گوشی های گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL گوگل اعلام کرده است که گوشی Pixel 2 و گوشی Pixel 2 XL خود را در یک رویداد در ۴ اکتبر اعلام می کنند. امروز چندین نسخه از این دو دستگاه منتشر شده است، که نشان می دهد تعدادی از نسخه های مختلف رنگی را ارائه می دهد. ما فقط می توانیم پشت آنها را ببینیم، اما یک زبان طراحی قبلا اکتیو یک بار دیگر تأیید شده است.

بیایید با پیکسل ۲ گوگل شروع کنیم. این در اینجا در Kinda Blue، Clearly White و Just Black نشان داده شده است – همانطور که گوگل به نظر می رسد که جهان را با نام های بازاریابی خنده دار برای نسخه های رنگی به ارمغان بیاورد، با دنبال کردن کاملا سیاه، بسیار نقره و واقعا آبی
Pixel 2 649 دلار با ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی و ۷۴۹ دلار با دو برابر آن هزینه خواهد کرد. این دقیقا چقدر پیشین آن، پیکسل اصلی است، اما شما در حال حاضر ۳۲ گیگابایت حافظه بیشتری برای ۶۴۹ دلار می گیرید.

برای Pixel 2 XL، همان رنگ Just Black را برای یک خواهر کوچکتر خود داریم، که با نسخه رنگی «پاندا» همراه است که Black & White نامیده می شود.
این خبر بد است منبع این پردازنده ها می گوید Pixel 2 XL 849 دلار با ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره هزینه خواهد کرد و ۹۴۹ دلار اگر ۱۲۸ گیگا بیت نیاز داشته باشید. این تنها گزینه ذخیره سازی است که شما دریافت خواهید کرد. قیمت شروع ۸۰ دلار در مقایسه با آنچه گوگل برای Pixel XL از سال گذشته شارژ کرده است، اما شما دو برابر ذخیره سازی (گوشی ۲۰۱۶ ۳۲ گیگابایت) بود. این پاداش اضافی برای تکرار ۱۲۸ گیگابایتی وجود ندارد – در این مورد این افزایش سریع قیمت ۸۰ دلار است.

گوشی های هوشمند روز به روز بیشتر و گران تر می شوند، بنابراین شاید ما باید سپاسگزار باشیم که گوگل (هنوز) آن را به قیمت ۹۹۹ دلار که اپل در حال حاضر با آن آزمایش می کند ندارد.