نظرات راجب آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس

نظرات راجب آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس

نظرات راجب آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس

نظرات راجب آیفون 8 و آیفون 8 پلاس

هر ساله در این زمان اپل آیفون های جدید خود را منتشر می کند و هر ساله چند بار بررسی های اولیه را درست قبل از اینکه گوشی در فروش عرضه شود، دریافت می کنیم.

اما این بار، اپل در ماه نوامبر تلفن های جالب تر عرضه می کند – آیفون X – ریختن یک سایه بر روی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس – آیا هنوز هم با طراحی تا سال ۲۰۱۴ به ارزش آن است؟ بیایید ببینید چه خبرنگاران می گویند
اتفاق نظر این است که اپل آی فون ۸ و ۸ پلاس با طراحی خسته شده بر روی غرفه های بزرگ و زیبایی شناخته شده ساخته شده است، اما دوربین جدید، شارژ بی سیم و تراشه تقریبا برای آن ساخته شده است.

Engadget ستاره ایده آیفون ۸ را در دوربین جدید عالی و یک برنامه AR امیدوار کننده به ارمغان می آورد، اما با وجود استفاده از شیشه “grippier”، برای طراحی طراحی مناسب است.

TheVerge عمدتا همان نقاط را تولید می کند – پردازشگر جدید سریع، دوربین عالی و داشتن شارژ بی سیم خوب است. اما نیلای پاتل با طراحی سفت هم خیلی هیجان زده نیست.

TechCrunch بر روی دوربین جدیدی از آیفون ۸ پلاس در بررسی خود متمرکز شده است که دوربین اصلی ۱۲MP جدید به عنوان قاتل و ۸ پلاس نورپردازی پرتره به عنوان “کار بهتر از هر گونه حق” است.
همان موضوع با The Telegraph ادامه می یابد – ستایش برای دوربین به میزان قابل توجهی بهبود یافته و چیپ ست سریعتر جدید. شیشه ای جدید نیز اشاره ای مثبت می کند.

نیویورک تایمز نام تجاری آیفون های جدید را به عنوان “اصلاحی نهایی قبل از بازنشستگی ابدی” می نویسد.

وال استریت ژورنال (اشتراک مورد نیاز) تنها رسانه ای است که کاملا توصیه می کند که از آیفون ۸ اجتناب کنید زیرا ۸ به اندازه کافی به اندازه ۷ اینچ نباشد، اما دوربین کمی بهتر است.

John Gruber با نام تجاری Daring Fireball که آیفون ۸ و ۸ Plus آن است “بسیار خوب برای به روز رسانی خسته کننده”.

CNET منتظر آیفون ۴ خود باشید تا تصمیم بگیرید که آیفون ۸ یا ۸ Plus را خریداری کنید.

در نوشتار کوتاه خود، ایالات متحده آمریکا امروز طراحی جدید شیشه و فلز را به عنوان “دوست داشتنی” توصیف می کند.

سیمکارت TechCrunch که احساس می کند که دوربین جدید ضربه زدن است. همچنین طراحی شیشه به عنوان یک پیشرفت بزرگ همراه با شارژ بی سیم است.

به هر حال ما حتی بیشتر می گوییم وقتی که دستانمان را بر روی آیفون های جدید قرار می دهیم – نمونه های دوربین، آزمایش باتری، آزمایش بلندگو – همه ی جاز ها. پس ببخشید!

قیمت آیفون ۸ در ایران
زمان عرضه آیفون ۸
قیمت آیفون ۸ به تومان
آیفون ۸ کی میاد
آیفون ۸ پلاس
آیفون ۹