قیمت هواوی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو

قیمت هواوی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو

قیمت هواوی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو

قیمت هواوی میت 10 و میت 10 پرو

قیمت هواوی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو امروز Huawei Mate 10 امروزه برای یک عکس ارائه شده است، اما خوشبختانه برای همه طرفداران Huawei، نشت هایی که در حال انجام است. ما گزینه های ذخیره سازی و قیمت گذاری Huawei Mate 10 و Huawei Mate 10 Pro را دریافت کردیم.

تصویری از شیشه جلو گوشی نیز نشان می دهد هر دو گوشی دارای همان ارتفاع، اما نسخه حرفه ای خواهد شد کمی گسترده تر است.
Huawei Mate 10 یک نمایشگر EntireView 5.9 اینچی با نسبت ابعادی ۱۸: ۹ دارد. تلفن سازگار با IP67 خواهد بود و دارای باتری ۴۲۰۰ میلی آمپر ساعت است. این در سه ترکیب حافظه – ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه برای CNY4،۲۹۹ (۶۵۰ دلار)، ۶ گیگابایت + ۱۲۸ گیگابایت برای CNY4،۸۹۹ (۷۴۴ دلار) و ۶ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت برای CNY5،۵۹۹ (۸۵۰ دلار) عرضه می شود.

Huawei Mate 10 Pro کمی متفاوت خواهد بود. اسکنر اثر انگشت بر روی پشت قرار می گیرد و تمام پانل جلویی توسط صفحه EntireView گرفته خواهد شد. این نسبت به Mate 10 کمی بزرگتر خواهد بود اما نسبت ۱۸: ۹ را حفظ خواهد کرد. این امر با لبه های منحنی و نسبت ۹۰ درصد نسبت به صفحه نمایش صورت می گیرد. باتری ظرفیت ۴۲۰۰ میلی آمپری را حفظ خواهد کرد.
Mate 10 Pro در ۴ نسخه عرضه خواهد شد: ۶ گیگابایت + ۶۴ گیگابایتی برای CNY5،۴۹۹ (۸۳۵ دلار)، ۶ گیگابایت + ۱۲۸ گیگابایت برای CNY6،۱۹۹ (۹۴۱ دلار)، ۶ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت برای ۶٫ ۸۹۹ دلار (۱،۰۴۲ دلار) و هیولا ۸ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت برای برجسته CNY7، ۴۹۹ و یا $ ۱،۱۳۸٫

انتظار میرود Mate 10 در ۱۶ اکتبر وارد شود.

قیمت هواوی میت ۱۰
مشخصات هواوی میت ۱۰
زمان عرضه میت ۱۰
قیمت میت ۱۰
مقایسه میت ۹ با پی ۱۰
هواوی mate 10
مشخصات میت ۱۰
تاریخ عرضه میت ۱۰