عکاسی با دوربین آیفون ۸

عکاسی با دوربین آیفون ۸

عکاسی با دوربین آیفون ۸

عکاسی با دوربین آیفون 8

عکاسی با دوربین آیفون ۸ همانطور که آیفون ۸ بررسی می کند، ما دیدگاه های مختلفی در مورد جنبه های مختلف تلفن را می بینیم. اما چیزی در مورد شنیدن نظر یک عکاس حرفه ای به طور خاص درباره دوربین جدید بر روی آیفون ۸ وجود دارد.
و این دقیقا همان چیزی است که آستین مان پس از رفتن به حاشیه راجستان در هند و گرفتن صدها عکس با پیش تولید آیفون ۸ پلاس و شرح آن در پست وبلاگ خود.

کل پست وبلاگ در تمام شکوه خود را در زیر لینک شده است، اما در اینجا برخی از keya از آن است.

مان به طور واضح دوربین را بر روی آیفون ۸ پلاس دوست داشت، که بارها و بارها آن را بهتر از ۷ پلاس نشان داد. او به ویژه با ویژگی جدید حالت پرتره، به خصوص با معرفی ویژگی نورپردازی پرتره، تحت تاثیر قرار گرفت.
نورپردازی پرتره موجب شده تا زندگی جدیدی را در بعضی از عکسها نفوذ کند و حتی پس از گرفتن عکس، نور را نیز تغییر دهد، زیرا ویرایش غیر مخرب است و می تواند به عنوان چندین بار در پست تغییر کند. مان (همانطور که دیگران نظر داد) اشاره کردیم که در هر بار با ۱۰۰٪ قابلیت اطمینان کار نمی کند، اما زمانی که آن را انجام می دهد کاملا خوب است.

حالت پرتره در حال حاضر از HDR پشتیبانی می کند، که به شما اجازه می دهد جزئیات بیشتری از تصاویر دریافت کنید، مخصوصا در شرایط روشن.
پس از گرفتن عکس، می توان از حالت Portrait Mode خاموش شد. اگر تمایل به پس زمینه را نمی خواهید، می توانید آن را بعدا غیرفعال کنید.

آیفون ۸ در حال حاضر از فلش همگام سازی آهسته پشتیبانی می کند که شاتر را به مدت طولانی نگه می دارد و در بعضی از نور محیط قرار می گیرد و باعث می شود که تصویر طبیعی تر شود و نه به عنوان عکس های معمولی فلش.
الی که به صراحت ذکر نشده است، آیفون ۸ همیشه در حال حاضر HDR را دارد، و در نتیجه تمام محدوده های پویای بسیار گسترده تر را در تمام تصاویر می گیرد.

در iOS 11 در حال حاضر تمام تصاویر را در HEIF و فیلم ها در قالب HEVC ذخیره می کنیم که تقریبا نصف فضای بیشتری را در پیش می گیرد. این گوشی تصاویر را به یک فرمت قدیمی تبدیل می کند اگر از داخل iOS به اشتراک گذاشته شود، اما اگر تصاویر را از طریق USB کپی کنید، فایل های اصلی منتقل می شوند، که ممکن است با رایانه شما سازگار نباشد، حتی اگر آن مک است (یعنی تا زمانی که به روز رسانی بالا Sierra هفته آینده، که پشتیبانی برای HEVC / HEIF را اضافه می کند).

من واقعا خواستار چک کردن پیوند زیر برای دیدن همه تصاویر هستم. این کاملا جالب است که دوربین های گوشی های هوشمند می توانند این روزها انجام دهند و دوربین آیفون ۸ پلاس قطعا به نظر می رسد که در حال حاضر در خط مقدم قرار دارد. حتی DxOMark به نظر می رسد به توافق برسند.

 

تنظیم دوربین آیفون ۶

آموزش عکاسی با آیفون ۶
عکاسی با آیفون ۷

عکاسی حرفه ای با آیفون
آموزش عکاسی با آیفون ۷