نوت ۸ برای دارندگان نوت ۷ در حدود ۴۲۵ دلار ارزان تر خواهد بود

نوت ۸ برای دارندگان نوت ۷ در حدود ۴۲۵ دلار ارزان تر خواهد بود

نوت ۸ برای دارندگان نوت ۷ در حدود ۴۲۵ دلار ارزان تر خواهد بود

نوت 8 برای دارندگان نوت 7 در حدود 425 دلار ارزان تر خواهد بود

اخبار دنیای موبایلاخبار گوشی های سامسونگنوت ۸ سامسونگقیمت نوت ۸-نوت ۸ برای دارندگان نوت ۷ در حدود ۴۲۵ دلار ارزان تر خواهد بود-Galaxy Note8 امروز رسما رسمی شد، همانطور که می دانید. این یک دستگاه بسیار خاص است نه فقط به دلیل صفحه نمایش نزدیک به بیس بال و یا به دلیل آن است که اولین تلفن سامسونگ برای ورزش دوربین دوگانه دوربین تنظیم. این نیز جانشین Galaxy Note7 انفجاری از سال گذشته است، که بعد از دو یادآوری متوقف شد.

گلکسی نوت ۸-سامسونگ این فساد را به یاد می آورد و این شرکت نیز ثابت می کند که افرادی که گوشی هوشمند خود را در معرض آتش سوزی در سال ۲۰۱۶ خریداری کرده اند را فراموش نکرده اند. در ایالات متحده اگر شما متعلق به Galaxy Note7 هستید، می توانید تخفیف بگیرید Note8 جدید.

تخفیف بسیار قابل توجهی – در واقع – تا ۴۲۵ دلار. هرچند که برای انجام این کار باید در تلفن فعلی خود تجارت کنید. این معامله از طریق فروشگاه اینترنتی سامسونگ برای ایالات متحده در دسترس خواهد بود. اگر گوشی موجود شما در سطح بالا ارزیابی شود Note8 مطمئنا برای شما بسیار ارزان تر از هر کسی خواهد بود. قیمت خرده فروشی کامل آن ۹۳۰ تا ۹۶۰ دلار بسته به خرید شما از آن است.

بنابراین این یک حرکت خوب نسبت به طرفداران سخت کوشانه خط Note است که، با وجود سوء استفاده (بله، گاهی به معنای واقعی کلمه) توسط عضو قبلی سری، مایل به نوآوری جدید نیز هست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Note8، اطمینان حاصل کنید که ما برداشت های دستی خود را می خوانید. همچنین از این نمونه های دوربین از اولین تنظیم مجدد سامسونگ دو بعدی و جزئیات کامل قیمت گذاری و دسترسی به گوشی اطمینان حاصل کنید.