قیمت گوشی لامبورگینی آلفا یک

قیمت گوشی لامبورگینی آلفا یک

قیمت گوشی لامبورگینی آلفا یک

قیمت گوشی لامبورگینی آلفا یک

گوشی لامبورگینیگوشی های اندرویدیقیمت گوشی آلفا یک-قیمت گوشی لامبورگینی آلفا یک-لامبورگینی موبایل گوشی هوشمند Android Alpha-One را برای ۲۴۵۰ دلار راه اندازی کرده است. این در Harrod’s در انگلستان و چند خرده فروش در امارات متحده عربی در دسترس خواهد بود. این نیز در وب سایت شرکت وجود دارد.

Alpha-One یک تلفن هوشمند آندروییدی با قیمتی بسیار مناسب و با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی QHD AMOLED و یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی است. پردازنده Snapdragon 820 با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه قابل ارتقا است. حتی دارای مجموعه ای از بلندگوهای استریو و همچنین DAC اختصاصی و AMP همراه با Dolby Atmos صدا است. این گوشی با یک باتری ۳،۲۵۰ میلی آمپر با شارژ ۳٫۰ Quick Charge کار می کند، هرچند شارژر با گوشی ارائه نشده است. در نهایت، آن را با آندروید ۷٫۰ نگا می آید.

تا حدودی هزینه را توجیه می کند، Alpha-One یک چرم عقبی ایتالیایی و مایع فلزی برای قاب جانبی دارد. یک کیف چرم ایتالیایی نیز با تلفن ارائه شده است.

برای تمام اهداف و اهداف، Alpha-One یک آکسون ۷ با مشخصات مشابه و ساختار مشابه است، فقط در مجموعه ای متفاوت از مواد. بجز اینکه گوشی ZTE هزینه ۴۰۰ دلار و همراه با یک شارژر دارد.