مشخصات و قیمت گوشی گوگل پیکسل ۲

مشخصات و قیمت گوشی گوگل پیکسل ۲

مشخصات و قیمت گوشی گوگل پیکسل ۲

مشخصات و قیمت گوشی گوگل پیکسل 2

اخبار موبایلمشخصات گوشی پیکسل ۲قیمت گوشی های هوشمندقیمت گوشیگوشی pixel 2-مشخصات و قیمت گوشی گوگل پیکسل ۲- در حالی که ممکن است قیمت آنها دقیقا همانطور که آیفون اپل در هنگام راهاندازی است، پیکسلهای Google به اندازه کافی قیمتشان را حفظ نکنند و بدون معامله. ما قبلا شاهد کاهش چند قیمت برای این دوتا بودهایم و اکنون که ما نسبت به شایعاتی که در ۵ اکتبر معرفی نسل بعدی گوشیهای هوشمند گوگل وجود دارد نزدیکتر شدهایم، برخی از معاملات جدید به وجود آمده است.

اگر اولین لینک منبع را ببینید، می توانید یک پلتفرم با نام تجاری جدید ۳۲ گیگابایتی را برای ۵۴۹٫۹۹ دلار یا مدل ۱۲۸ گیگابایتی برای ۶۴۹٫۹۹ دلار پیدا کنید. در هر دو مورد شما ۱۰۰ دلار در مقایسه با قیمت خرده فروشی توصیه می شود. ۱۲۸ گیگابایت پیکسل XL نیز ارائه می شود، و شما می توانید آن را فقط برای ۷۱۹٫۹۹ دلار خریداری کنید (صرفه جویی ۱۵۰ دلار در روند). همه این قیمت ها پس از استفاده از کد تبلیغاتی THRFTPXLN در هنگام پرداخت استفاده می شود.

اگر شما می خواهید ارزان ترین پیکسل ممکن است، یک واحد ۳۲GB مرمت شده می تواند برای شما تنها ۳۵۵ دلار باشد، اگر شما لینک دوم را ضربه زده و استفاده از کد تبلیغاتی THRFTPXL.