نقاط قوت سری گلکسی نوت سامسونگ

نقاط قوت سری گلکسی نوت سامسونگ

نقاط قوت سری گلکسی نوت سامسونگ

نقاط قوت سری گلکسی نوت سامسونگ

سامسونگ گلکسی نوت ۸ در هفته جاری به فناوری های هوائی حاکم شد. پرچمدار پس از چند سال آشوبگرانه تلاش می کند تا کشتی Note را ثابت نگه دارد. به طور معمول ما می گوییم “منتظر است، نه به عقب”، اما ضد ساعت به استثنای این قانون است.

قلم؟ این خیلی سال ۲۰۰۴ است!

سری یادداشت ها از ابتدا تا به حال احساس آزمایشی کرده است. اصلی Galaxy Note یکی از اولین اندرویدی های صفحه نمایش بزرگ بود که به عنوان یک تلفن، نه یک تبلت به بازار عرضه می شود. و یک قلم داشت! در آن زمان هر دو در آن زمان نسبتا غیرقابل قبول بودند.

در سال ۲۰۱۱، هنگامی که این یادداشت افتتاح شد، بازار به سختی از صفحه نمایش لمسی مقاومتی خسته شده بود. اینها کوچک و نادرست بودند، استفاده از انگشتان دست بسیار سخت بود، بنابراین قلم موجود بود – نوک باریک آن دقیق و فشار بیشتری را ارائه می داد. آیفون اپل نقطه عطفی را نشان می دهد، از نقطه نظر مقاومتی تا تشخیص لمس خازنی و طراحی UI به ویژه برای استفاده از انگشت.

S Pen از Galaxy Note S-Pen از تکنولوژی Wacom استفاده می کند که به خوبی در قرص گرافیکی شناخته شده است. این بسیار دقیق بود و هیچ فشار دیگری در آن نبود. در حقیقت، Note می تواند قلم را در یک نقطه از راه دور تشخیص دهد، و اجازه می دهد “شناور” – یک ژست رایج در دسکتاپ (با ماوس)، اما نه خیلی در تلفن همراه.

تحت فشار

S Pen اصلی به ۲۵۶ سطح فشار حساس بود. این برای کلیک کردن روی دکمه مهم نیست، اما برای عملکرد کلیدی آن – یک تجربه نوشتن واقع بینانه حیاتی است. همانطور که کمتر یا بیشتر فشار می دهید، قلم های مجازی و قلم های کوچکتر علامت های کوچکتر یا بزرگتر در کاغذ مجازی قرار می گیرند.

دنباله – کهکشان Note II – چهار برابر شده است که به ۱۰۲۴ سطح فشار. حساسیت با توجه به ۴ و سپس به ۴،۰۹۶ سطوح با توجه به Galaxy Note7 دو برابر شد (خوب، توجه داشته باشید FE).

سامسونگ گلکسی نوت II N7100

یک قرص واقعی

علیرغم اینکه قرن اول در زندگی خود نامیده می شود، تاریخ نکته را به عنوان یکی به یاد نمی آورد. سامسونگ در سال ۲۰۱۲، در کنار Note II، یک خط قرص را معرفی کرد. توجه داشته باشید کهکشان ۱۰٫۱ دارای چندین نسخه بود که بیشتر در ارتباطات متفاوت بودند.

S Pen این را از دستگاه های Galaxy Tab جدا کرد و حتی اتاق های بیشتری برای هنرمندان و کسانی که به یادداشت اختصاص داده شده بودند، ارائه می شد. این گوشی ها هرگز صفحه نمایش Super AMOLED را که گوشی های گلکسی با نام گلکسی اس و گلکسی نوت Pro 12.2 شناخته می شوند، تصویب نکردند.

به طرز شگفتانگیزی، تبلت Galaxy Tab S دارای صفحه نمایش سامول شده بود، برخی حتی یک S Pen داشتند!

لبه برش

صفحه نمایش منحنی در حال حاضر بسیار رایج است – کهکشان S8 حتی یک گزینه صحیح ندارد – هنوز در سال ۲۰۱۴ هنوز هم نادر است. Galaxy Note Edge به عنوان یک نمونه اولیه نمایشگاه شروع شد، اما تقاضای بالا سامسونگ را به یک بازرگانی واقعی تبدیل کرد.

این گوشی ویژگی های Edge را معرفی کرد که تلفن های S هنوز حمل می شوند. همچنین، نرمافزار صفحه لبه را به عنوان صفحه نمایش دوم مشاهده کرد، بنابراین برخی برنامهها کنترلهای اضافی را در آن قرار دادند. به عنوان مثال، دوربین دکمه شاتر را در آن قرار داده است، که (به دلیل منحنی) نوعی احساس مانند آن را در کنار گوشی است).

قابل توجهی ارزانتر است

توجه داشته باشید کهکشان اساسا S تلفن در استروئیدها است – حتی با توجه به S Pen، نکات ۱ تا ۴ با صفحه نمایش بزرگتر و واضحتر و تراشه های سریعتر همراه بود. کاملا طبیعی است که آنها را گران ترین گوشی ها در سری سامسونگ ساخته است.

این شرکت سعی کرد نسخه مقرون به صرفه داشته باشد – گلکسی نوت ۳ Neo دارای ۵٫۵ اینچی Super AMOLED و S Pen بود. مطمئنا، نسبت به Note II نسبت به Note 2 نزدیک تر از نامشخص ۳ آن بود، اما همچنین یک بررسی قیمت از Neo مثبت بود، اما قیمت آن برای سلیقه های ما خیلی زیاد بود. به نظر می رسید که سامسونگ هرگز دیگری Note Neo را ساخت.

نه (e) زیاد

همه چیز برای سری Note بسیار عالی بود، تا زمانی که به طور غیر منتظره نسل پنجم به یک موانع راه افتاد. Galaxy Note5 اولین بار از چیپ ست سریعتر از گوشی Galaxy S معاصر بود. صفحه نمایش همان رزولوشن نیز داشت.

بدتر از همه، Note5 ویژگی های بد Galaxy S6 را به ارث برده بود – باتری مهر و موم شده بود و هیچ شکاف microSD وجود ندارد. این بیشترین توجه به تاریخ بود. دسترسی به بازار فقط به سردرد اضافه شده است – سامسونگ آن را کره و ایالات متحده آمریکا منحصر به فرد، راه اندازی Galaxy S8 edge + در اروپا به عنوان یک جایگزین.

سامسونگ گلکسی نوت ۵

پایین در شعله های آتش

در اینجا نه چندان زیاد، Galaxy Note7 خودسوزی و یادآور جهانی آن هنوز در حافظه تازه هستند. سامسونگ در نهایت این مسئله را حل کرد – چند ماه بعد – و دستگاه را به عنوان Galaxy Note FE دوباره راه اندازی کرد.

تجدید حیات

این هفته ما دوباره تولد خط نکته را دیدیم. Galaxy Note8 از اشتباهات پیشینیانش یاد گرفت. برای اولین بار، راه اندازی جهانی است و پیش سفارشات در حال انجام است. بله، حتی در اروپا سامسونگ با ظرفیت باتری محافظه کار بود، بنابراین سال گذشته نباید تکرار شود.

و Note8 چیزی بهتر از این سال دارد کهکشان S8 – اولین دوربین دوگانه این شرکت است. شما می توانید دستان خود را برای تجربیات اولیه خود بررسی کنید. ما در اسرع وقت به بررسی کامل می رسیم.