تغییرات بعد از ازدواج پارت یک

تغییرات بعد از ازدواج پارت یک

تغییرات بعد از ازدواج پارت یک

تغییرات بعد از ازدواج پارت یک

تغییرات بعد از ازدواج پارت یک ازدواج به معنای آغاز یک مرحله جدید در زندگی است؛ بنابراین، تغییرات قابل توجهی در زندگی شما ایجاد خواهد شد. پس از ازدواج، فرد به خود به خود تعلق ندارد، اما به یک روابط دو جانبه وارد شده است و ملزم به رها کردن بعضی از عادت ها و رفتارهایش است و در عوض در برخی از اقداماتی که هرگز به آن اشاره نشده است، مشغول است. در آینده، به تغییراتی که پس از ازدواج شما در زندگی شما اتفاق می افتد، معرفی می شود.
نابراین زمانی که شما به شریک زندگی تان جواب «بله» می دهید، باید منتظر تغییراتی باشید که در ادامه مطلب به آنها اشاره کرده ایم.
استرس شما کمتر می شود
حتما شما قبل از ازدواج استرس های زیادی را تجربه کرده اید، از برنامه ریزی های عروسی گرفته تا سر و کله زدن با دیگران در مورد چگونگی برگزاری مراسم و… اما همین که زندگی مشترک تان را آغاز می کنید، همه چیز به آرامش می رسد. تحقیقات ثابت کرده افراد متاهل کمتر از مجردها استرس دارند.
بعد از ازدواج دیگر شما نگران انتخاب نیمه گمشده تان نیستید، اولویت های زندگی تان تغییر می کند و بسیاری از ترس ها و نگرانی هایتان پایان می یابد که نتیجه آن کاهش سطح استرس تان است.
زندگی سالم تری دارید
ازدواج، حتی بدون آن که خودتان بفهمید، شما را به سمت یک زندگی سالم تر پیش می برد. به عنوان مثال همسرتان شما را متقاعد می کند که در زمان بیماری هر چه سریع تر به پزشک مراجعه کنید، غذاهای سالم تری مصرف کنید، سیگار را کنار بگذارید یا این که ورزش را در برنامه روزانه تان بگنجانید. در واقع ازدواج از شما فرد سالم تری می سازد. به بیان دیگر، حال که زندگی شما وابسته به فرد دیگری است، شما آن را جدی تر می گیرید و به سلامت فیزیکی تان اهمیت بیشتری می دهید.
اضافه وزن پیدا می کنید
درست است که شما زندگی سالم تری خواهید داشت، اما اگر فعالیت بدنی تان کم باشد، باید با وزن ایده آل تان خداحافظی کنید.
از آنجا که شما در زندگی مشترک، استرس کمتری دارید و خیال تان راحت تر می شود، ممکن است که خیلی خودتان را تحت فشار نگذارید یا به عنوان مثال به دلیل مسئولیت های زیادی که به عهده تان است، از باشگاه رفتن خودداری کنید. اما اگر تناسب اندام برایتان اهمیت دارد، برای فعالیت های بدنی تان نیز زمان بگذارید.

برای مطالعه قسمت های دیگر روی گزینه های زیر کلیک کنید

تغییرات بعد از ازدواج پارت دو