عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت یک

عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت یک

عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت یک

عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت یک

بعضی از افراد وقتی به فشار وارد میشوند خیلی چیزها را انجام میدهند. عملکرد جنسی خوب یکی از آنها نیست.
۱- استرس
استرس در محل کار، خانه یا در ارتباطات می تواند برای هر کسی اتفاق بیافتد. یادگیری چگونگی اداره آن از طریق یک روش صحیح، واقعا کمک کننده است. شما می توانید این کار را خودتان انجام داده و یا از طریق یک مشاوره صحیح از پزشک یا مشاور، به خود و عملکرد جنسی خود کمک کنید.
۲- مشکلات شریک زندگی
مشکلات موجود با شریک زندگی، جزو برترین از بین برنده های عملکرد جنسی است. برای زنان احساس خستگی، بخش مهم ازبین برنده میل جنسی آنهاست. برای هر دو جنس، تماشا کردن شکست دیگری در یک مبارزه، ارتباط ضعیف، احساس خیانت و یا دیگر مسائل مربوط به اعتماد، ازبین برنده میل جنسی است. اگر مشکل است که دوباره به عقب برگردید، از یک مشاوره زناشویی بهره بگیرید.
۳- الکل
نوشیدن الکل ممکن است باعث شود تا در ارتباط جنسی بی پروا شوید؛ اما نوشیدن بیش از حد آن می تواند باعث تخریب میل جنسی شما شود، علاوه بر اینکه مستی شما، باعث می شود تا شریک زندگی خاموشی باشید. اگر دچار کمبودی هستید و با نوشیدن الکل، جسارت لازم را پیدا می کنید، با پزشک در این باره صحبت کنید.
کاهش میل جنسی عملکرد جنسی خوب تقویت میل جنسی از دست دادن میل جنسی از بین برنده عملکرد جنسی اختلال جنسی
۴- خواب بسیار کم
اگر میل جنسی خود را از دست داده اید، شاید خواب کافی نداشته باشید. آیا خیلی دیر به رختخواب رفته یا صبح خیلی زود از خواب بیدار می شوید؟ آیا مشکلات خواب مانند بی خوابی، دشواری در به خواب رفتن یا آپنه خواب دارید؟ هر کدام از اینها می تواند یک استراحت شبانه خوب را از بین ببرد. خستگی باعث شکاف در احساسات جنسی می شود. بر روی عادت خواب خود، بیشتر کار کنید و اگر کمکی نکرد، با پزشک خود تماس بگیرید.
۵- داشتن فرزند
شما نباید چون پدر یا مادر هستید، ارتباط جنسی خود را از دست بدهید. با این حال شما برخی زمان ها را از دست می دهید، چون می خواهید فرزند خود را زیر پاهایتان یا بین خودتان بخوابانید. گاهی اوقات برای اینکه به خودتان هم برسید، از افراد نزدیک خانواده مانند پدر و مادر، خواهر یا برادر و حتی دوستان خیلی نزدیک خود کمک بگیرید. نوزاد جدید دارید؟ در مواقعی که او خواب است، می توانید به عملکرد جنسی خود برسید.
کاهش میل جنسی عملکرد جنسی خوب تقویت میل جنسی از دست دادن میل جنسی از بین برنده عملکرد جنسی اختلال جنسی
۶- داروها
برخی از داروها می توانند باعث کاهش میل جنسی شوند؛ آنها شامل برخی از این دسته داروها هستند:
– ضد افسردگی ها
– دارو های فشار خون
– قرص های کنترل بارداری (برخی از آنها مرتبط و برخی مرتبط نیستند)
– دارو های شیمی درمانی
– دارو های ضد HIV و فیناستراید
تغییر داروها یا مقدار مصرف آنها می تواند کمک کننده باشد. هیچگاه سرخود دارو هایتان را قطع نکنید و در این باره حتما با پزشک خود صحبت کنید. اگر بعد از مصرف داروی جدیدی میل جنسی شما از بین برود، باید بلافاصله با پزشک تماس بگیرید.
۷- داشتن تصویر ضعیف از بدن خود
اگر متوجه تصویر بدنی خود باشید، احساس جنسی شما ممکن است آسانتر شود. بر روی پذیرش بدن خود کار کنید. همانطور که الان هستید، خود را قبول کنید. داشتن احساس خوب درباره خود، شما را سر خلق می آورد. اگر شریک زندگی شما اعتماد به نفس کمی دارد، او را مطمئن کنید که او را به هر صورتی که هست دوست دارید.

برای مطالعه قسمت های دیگر روی گزینه های زیر کلیک کنید

عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت دو

منبع:دکتر سلام